Komiksy

Joker v podaní Jareda Leta dostane vlastný film!

Ako keby už okolo plánovaných DC filmov nebolo dostatočne veľa zmätku.

6. jún 2018, 1:34
zdroj: Warner Bros.
6. jún 2018, 1:34

Zdroje z Variety hlásia, že Warner Bros. aktívne pracuje na sólovke pre Jokera z DCEU. Znovu si ho zahrá Jared Leto, ktorý tak rozšíri mytológiu okolo svojej postavy debutujúcej v Suicide Squad. Sólovka má okrem toho pripraviť pôdu pre ďalšie DCEU filmy vychádzajúce nielen zo sveta Suicide Squad a Jokerovho okolia.

Samotný Leto má byť výkonným producentom a zaistiť tak, že mu štúdio znova nezostrihá polovicu scén a neukáže mu chrbát. Vynikajúci herec tak dostane šancu na reparát a oveľa viac minútaže na striebornom plátne.

 

Okrem toho sa plánuje aj samostatný film pre Harley Quinn. V ňom jej majú sekundovať jej kolegyne z Birds of Prey komiksov, a teda ženský výkvet Gothamu.

 


Okrem toho sme mali dostať aj tímovku Harley s Jokerom, ktorá teoreticky môže prísť až po týchto dvoch sólovkách. Ťažko potom povedať, akú rolu budú mať obe postavy v plánovanom Suicide Squad 2. 

Osobne sa z tejto správy tešíme, keďže veríme, že Leto má na viac a jednoznačne nám ako Joker má čo ponúknuť. Teraz už len zohnať kvalitného scenáristu a režiséra. Projekt nebude mať ustlané na ružiach, ale Leto to snáď s Warnermi ukočíruje. 

Je dôležité, aby ste si túto sólovku nemýlili s plánovaným Jokerovým filmom od Todda Phillipsa v produkcii Martina Scorseseho. Má ísť o snímku mimo DCEU a špekulovalo sa, že klauna si v ňom zahrá Joaquin Phoenix. Až čas ukáže, čo za bordel to s DC filmami vo Warneri vládne. Dúfame, že už čoskoro sa dozvieme všetko potrebné.

Vyjadri svoj názor na článok
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad! Menej takýchto článkov
Super! Viac takýchto článkov
Povedz nám, prečo sa ti článok nepáči:
Ďakujeme za tvoj názor!
Pomáha nám a autorom pri skvalitňovaní obsahu na stránke.
Zobraziť 6 komentárov
Diskusia
Diskusia je len pre prihlásených
6 komentárov
Zoradiť komentáre podľa obľúbenosti času pridania
avatar
Ten Juro6. jún 2018, 14:30

Jared Leto Jesened Zima

4 Odpovedať · Nahlásiť
avatar
fejkboi6. jún 2018, 11:42

Ak plánovali solovku s Jaredom nechápem načo ďalší Joker origin s iným hercom.. možno plánuju fakt multiverse a začne to Jokerom ale kto vie. Každopádne sa viac teším na Jaredov film.. on nemôže zato ako dopadol v Suicide squad.. ak je Joker taký starý v DCEU ako Batman tak má bohatú históriu z kade môžu čerpať len mám pocit že veľa DC filmov sa bude viac odohrávať v minulosti ako prítomnosti.. Wonder woman bude mať už druhý film z minulosti a verím tomu že aj Reevsov Batman bude z minulosti

2 Odpovedať · Nahlásiť
avatar
Paul Vojník6. jún 2018, 12:25

Ako,nieze by som sa do toho nejak velmi rozumel, ale ako je mozne,ze pojde Joker od Phillipsa mimo DC? Ved nema DC na Jokera licenciu? Ked nie tak to si natocim aj ja vlastneho Džokera :D

0 Odpovedať · Nahlásiť
avatar
Dominik V.AUTOR ČLÁNKU6. jún 2018, 12:44

Multiverse, viacero svetov od DC, viacero inkarnácií postáv.

0 Odpovedať · Nahlásiť
avatar
Paul Vojník6. jún 2018, 13:11

Jaaj..diky diky za vysvetlenie :-) takze mozem si natocit vlastneho? :D A obsadim Maštalíra alebo Koleníka :D

0 Odpovedať · Nahlásiť
avatar
fejkboi6. jún 2018, 14:31

Nemôžeš.. jeden aj druhý Joker bude pod Warner bros. A oni ho vlastnia :)

0 Odpovedať · Nahlásiť