Komiksy

Joker v podaní Jareda Leta dostane vlastný film!

Ako keby už okolo plánovaných DC filmov nebolo dostatočne veľa zmätku.

6. jún 2018, 1:34
zdroj: Warner Bros.
6. jún 2018, 1:34

Zdroje z Variety hlásia, že Warner Bros. aktívne pracuje na sólovke pre Jokera z DCEU. Znovu si ho zahrá Jared Leto, ktorý tak rozšíri mytológiu okolo svojej postavy debutujúcej v Suicide Squad. Sólovka má okrem toho pripraviť pôdu pre ďalšie DCEU filmy vychádzajúce nielen zo sveta Suicide Squad a Jokerovho okolia.

Samotný Leto má byť výkonným producentom a zaistiť tak, že mu štúdio znova nezostrihá polovicu scén a neukáže mu chrbát. Vynikajúci herec tak dostane šancu na reparát a oveľa viac minútaže na striebornom plátne.

 

Okrem toho sa plánuje aj samostatný film pre Harley Quinn. V ňom jej majú sekundovať jej kolegyne z Birds of Prey komiksov, a teda ženský výkvet Gothamu.

 


Okrem toho sme mali dostať aj tímovku Harley s Jokerom, ktorá teoreticky môže prísť až po týchto dvoch sólovkách. Ťažko potom povedať, akú rolu budú mať obe postavy v plánovanom Suicide Squad 2. 

Osobne sa z tejto správy tešíme, keďže veríme, že Leto má na viac a jednoznačne nám ako Joker má čo ponúknuť. Teraz už len zohnať kvalitného scenáristu a režiséra. Projekt nebude mať ustlané na ružiach, ale Leto to snáď s Warnermi ukočíruje. 

Je dôležité, aby ste si túto sólovku nemýlili s plánovaným Jokerovým filmom od Todda Phillipsa v produkcii Martina Scorseseho. Má ísť o snímku mimo DCEU a špekulovalo sa, že klauna si v ňom zahrá Joaquin Phoenix. Až čas ukáže, čo za bordel to s DC filmami vo Warneri vládne. Dúfame, že už čoskoro sa dozvieme všetko potrebné.

Vyjadri svoj názor na článok
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad! Menej takýchto článkov
Super! Viac takýchto článkov
Povedz nám, prečo sa ti článok nepáči:
Ďakujeme za tvoj názor!
Pomáha nám a autorom pri skvalitňovaní obsahu na stránke.