V šialenom týždni plnom trailerov očakávame aj prvý pohľad na First Man, a teda Prvého muža. Ide o zobrazenie Armstrongovej cesty na Mesiac spoločne s jeho kolegami. A aj keď teaser ešte nedorazil, máme tu pre vás aspoň prvé obrázky. 

 

First Man bude vychádzať z knihy Jamesa Hansena First Man: A Life Of Neil A. Armstrong a rozpovie nám príbeh astronauta Neila Armstronga (Gosling) a misie Apolla 11. Snímka bude skúmať obetu a cenu Armstronga, ale aj celého národa na jednej z najnebezpečnejších misii v histórii.

 

Chazelle (Whiplash, La La Land) sa vyjadril v zmysle, že pôjde o "mission movie". Nemali by sme tak čakať klasickú biografiu, skôr prípravu a priamu cestu na Mesiac. Režisér hovorí, že si pripravili minimálne 5 veľkých scén, kedy bude divákom srdce vyskakovať z tela, a to všetko skrz napätie, aké sa im podarilo vytvoriť.

 

Damien sa rozpovedal aj o Neilovom charaktere. Vníma ho ako tichú osobu, žiadneho frajera v skafandri, akých vtedy bolo viac než dosť. Niečo z toho videl aj v Ryanovi a myslí si, že Neila stvárnil bravúrne.

 

Scenár napísal Josh Singer (odniesol si Oscara za Spotlight). Film by mal do kín vstúpiť 12. októbra (říjen) 2018.

 

Ryan Gosling je Neil Armstrong. Užite si prvé fotografie z napínavej biografie o prvom mužovi na Mesiaci od režiséra La la Landu a WhiplashRyan Gosling je Neil Armstrong. Užite si prvé fotografie z napínavej biografie o prvom mužovi na Mesiaci od režiséra La la Landu a WhiplashRyan Gosling je Neil Armstrong. Užite si prvé fotografie z napínavej biografie o prvom mužovi na Mesiaci od režiséra La la Landu a WhiplashRyan Gosling je Neil Armstrong. Užite si prvé fotografie z napínavej biografie o prvom mužovi na Mesiaci od režiséra La la Landu a Whiplash

 

Ohodnoť článok
6
Zdroj: collider.com
Foto: Universal