Filmy

James Franco a jeho sexy androidka rozpútavajú v šialenom post-apokalyptickom sci-fi krvavé akčné peklo

Je z Future World nový Mad Max? Presvedčiť sa môžete sami, keďže snímka je už dostupná prostredníctvom VOD.

12. jún 2018, 1:55
zdroj: Lionsgate
12. jún 2018, 1:55

Jamesa Franca máme radi. Teda najmä ako herca, ale ku cti mu slúži, že sa snaží aj režírovať. Koniec-koncov, jeho výbornú komédiu The Disaster Artist sme mohli vidieť aj v našich kinách, nehovoriac už o tom, že Francovi vyniesla Zlatý glóbus a vyslúžila si tiež nomináciu na Oscara za najlepší adaptovaný scenár.

 

Po tomto úspechu však Franco prehodil výhybku a vydal sa do post-apokalyptického sveta vo svojej sci-fi novinke Future World. Tú natočil v spoluprácii s Bruceom Thierry Cheungom a zahral si v nej aj hlavnú rolu. V snímke budeme sledovať príbeh chlapca, ktorý hľadá mýtický liek na záchranu svojej umierajúcej matky. 

 

Na svojej ceste však skríži cestu drsnému bojovníkovi (Franco) a jeho zabijáckej androidke Ash (Suki Waterhouse). Vo vedľajších úlohách uvidíme aj Lucy Liu, Millu Jovovich, Margaritu Levijeva, Method Mana či Snoop Dogga.

 

 

Čo povedať k traileru? Rozhodne nemožno snímke uprieť sympaticky zbesilý a trochu punkový štýl. Dokonca aj Francovo prehrávanie je pomerne zábavné. Celkovo z toho ale príliš trčí inšpirácia Mad Maxom a v porovnaní s ním ide o naozaj slabý odvar. No, a podľa prvých ohlasov ide aj o naozaj mizerný film (0% na Rotten Tomatoes s priemerným ratingom 1.6 a 10% na Metacritic).

 

Snímka je už v týchto dňoch dostupná prostredníctvom VOD, americkí diváci ju však budú môcť vidieť aj v kinách, konkrétne 21. júna (červen) 2018. Videli ste už Future World? Ako sa vám páčil?

Vyjadri svoj názor na článok
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad! Menej takýchto článkov
Super! Viac takýchto článkov
Povedz nám, prečo sa ti článok nepáči:
Ďakujeme za tvoj názor!
Pomáha nám a autorom pri skvalitňovaní obsahu na stránke.