Pod radarom - Zaujímavosti

Natáčanie 8. série Game of Thrones sa končí a herci z celého príbehu to prišli osláviť na spoločnej párty

O zábavu v Belfaste niet núdze!

7. jún 2018, 16:56
zdroj: HBO
7. jún 2018, 16:56

K oficiálnemu koncu natáčania seriálu ešte chýba zopár krokov, no to hercom nebránilo v predbežnej oslave. V írskom Belfaste sa nedávno konal večierok, ktorého sa zúčastnili viacerí žijúci hrdinovia Game of Thrones, no aj niektorí predstavitelia mŕtvych postáv, ako Jason Momoa (Drogo), Mark Addy (Robert Baratheon) či Sean Bean (Eddard Stark).

Určité zdroja tvrdia, že Jason Momoa alias mocný Khal Drogo sa do Belfastu nedostavil len kvôli návšteve starých priateľov, ale údajne aj k natočeniu niekoľkých scén.

 

Logicky by sa dalo odvodiť, že už dávno zosnulého Khala v 8. sérii tvorcovia oživia len ťažko, a tak by mohlo skôr ísť o flashbackové zábery na spoločné chvíle s jeho láskou Daenerys. Momoa však už svojich kolegov prišiel neraz pozdraviť, takže s tým radšej úplne nerátajte.

Čo k tomu povedať? Niečo podobného by nás k záveru tohto mimoriadne populárneho seriálu naozaj potešilo. Nižšie priložené fotografie vám dokážu, že herci, herečky a showrunneri z Game of Thrones sa vedia zabávať skutočne na jednotku.

Bobby B with Drogo in the after life from r/freefolk
Rory is alive! from r/freefolk
bobby b and daeneys with friends AU from r/freefolk
Vyjadri svoj názor na článok
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad! Menej takýchto článkov
Super! Viac takýchto článkov
Povedz nám, prečo sa ti článok nepáči:
Ďakujeme za tvoj názor!
Pomáha nám a autorom pri skvalitňovaní obsahu na stránke.