• 18+
CITLIVÝ OBSAH
  • Článok môže obsahovať:
  • produkty a služby určené pre osoby staršie ako 18 rokov
  • sex, nahotu a iný nsfw obsah
  • násilie, krv alebo obsah nevhodný pre citlivé povahy
MÁM NAD 18 A CHCEM ZOBRAZIŤ OBSAH SPÄŤ NA HLAVNÚ STRÁNKU

Amber Heard (The Danish Girl) sa v prichádzajúcom krimi-thrilleri dostane do poriadne nebezpečnej hry. Musí totiž vypátrať vraha, ktorý ju má na jej 35. narodeniny zabiť. Ako naznačuje nižšie priložená lákavá upútavka, pre odhalenie vraha sa krásna Nicola Six (jej postava) nebráni využiť akékoľvek dostupné prostriedky.


Snímka London Fields sa mala pôvodne už v roku 2015 objaviť na medzinárodnom festivale v Toronte, lenže ako to už v tejto brandži občas býva, nastala nečakaná a pre natešených divákov výsostne nežiadaná situácia – súdny spor medzi režisérom Mathewom Cullenom a producentami filmu. London Fields bol preto z festivalu stiahnutý.

Na odhalenie zabijaka využije svoje telo. Thriller London Fields predstaví okrem krásnej Amber Heard aj Johnnyho Deppa či B. B. Thorntona
Medzičasom sa Amber Heard stihla rozviesť so svojim dlhoročným partnerom Deppom. V danom období producenti žalovali Heard za to, že nedokončila natáčanie filmu. V roku 2017 herečka podala na producentov protižalobu za natočenie nahých scén s jej dvojníčkou. Ťahanice ale nakoniec zdá sa ustáli a my tak môžeme sledovať prvý trailer.

O réžiu sa postaral autor viacerých hudobných videoklipov Mathew Cullen. Vo filme si okrem Amber Heard zahral aj jej v súčasnosti už bývalý manžel Johnny Depp, no taktiež ďalší herci, ako Theo James, Jim Sturgess, Jaimie Alexander, Billy Bob Thornton, Jason Isaacs či Cara Delevingne. Premiéra je plánovaná na tohtoročný august (srpen).

 

Ohodnoť článok
3
Zdroj: indiewire.com
Foto: Lionsgate