Obľúbený a mimoriadne talentovaný komik a herec Robin Williams nás opustil takmer pred piatimi rokmi. Jeho smrť šokovala a zarmútila celý filmový svet. HBO nám však teraz v dokumentárnom filme Robin Williams: Come Inside My Mind priblíži život a dielo tohto výnimočného človeka a umelca.

 

Réžie sa chopila Marina Zenovich a jej dielo si premiéru odbilo na festivale Sundance, kde získalo mimoriadne pozitívne kritické ohlasy. Na Rotten Tomatoes má snímka momentálne 100% s ratingom 7.4.

 

Podľa traileru nižšie nás čaká veľký doják a zrejme nám odhalí človeka, ktorý dokázal zabávať milióny ľudí, ale v súkromí bojoval s drogovou závislosťou, alkoholizmom a depresiami. Už teraz je jasné, že pre Williamsových fanúšikov bude tento film povinnosťou.

 

 

Dokument bude obsahovať množstvo archívnych záberov a fotografií a taktiež sa o Williamsovi vyjadria jeho kolegovia, priatelia a rodinní príslušníci, vrátane Billyho Crystala, Lewisa Blacka, Erica Idlea, Whoopi Goldberg, Davida Lettermana, Stevea Martina, Pam Dawber a Zaka Williamsa. 

 

Premiéra ja stanovená na 16. júla (červenec).

Ohodnoť článok
5
Zdroj: comingsoon.net