• 18+
CITLIVÝ OBSAH
  • Článok môže obsahovať:
  • produkty a služby určené pre osoby staršie ako 18 rokov
  • sex, nahotu a iný nsfw obsah
  • násilie, krv alebo obsah nevhodný pre citlivé povahy
MÁM NAD 18 A CHCEM ZOBRAZIŤ OBSAH SPÄŤ NA HLAVNÚ STRÁNKU

Komiksového hrdinu Groota, ktorého slovný prejav je v drvivej väčšine obmedzený iba na tri krátke slovíčka, si na strieborných plátnach okamžite zamilovali mnohí fanúšikovia z celého sveta. A medzi nimi bol bezpochyby aj Bielorus menom Ivan Krasouski.

 

Keď totiž tento 36-ročný pilot narazil so svojím mikroľahkým lietadlom (paratrike) priamo do stromu a v ramene mu ostal zabodnutý obrovský kus dreva, v prítomnosti lekárov citoval práve najznámejšiu hlášku vyššie spomínanej postavy, a teda I am Groot!.

 

Incident sa odohral na vidieku v blízkosti lesa, no a hoci Ivanovo zranenie vyzerá na pohľad skutočne bolestivo a škaredo, muž sa cítil dostatočne dobre na to, aby vo svojom nemocničnom lôžku pózoval na fotkách a o celej situácii rozprával v pohode a s úsmevom.

 

Dokonca natočil video, v ktorom najprv vyzval divákov, aby sa dobre pozreli na jeho zranenie a potom svoj stav prirovnal k stredovekým trestom. Pôvodne si myslel, že mal šťastie a z havárie vyviazol bez zranenia, pretože necítil bolesť, následne si však veľmi dobre uvedomil, čo sa vlastne stalo.

 

V galérii sa nachádzajú necenzurované fotografie, takže do nej vstupujte iba na vlastnú zodpovednosť.

Zobraziť galériu 4 galeria
Ohodnoť článok
22
Zdroj: 9gag.com, youtube.com