Svet Game of Thrones ponúka množstvo potenciálu pre vyrozprávanie zaujímavých príbehov. HBO sa môže ponoriť do histórie dlhej tisícok rokov a materiálu tak má azda nekonečné množstvo.

 

Aj preto si nemyslíme, že v tomto prípade ide o žmýkanie značky. Nakoniec, keby to tak bolo, hlavný seriál sa predĺži a dostaneme oveľa viac epizód. O rok v takomto čase ale už možno budeme pozerať na finále a spamätávať sa z tejto šialenej jazdy. 

 

Už vtedy však budeme mať v hlavách očakávania pre ďalšie príbehy z Westerosu a okolia. A HBO ich bude chcieť naplniť hneď prvým oficiálne potvrdeným spin-offom. 

Ten by nám mal ukázať najtemnejšie obdobie Westerosu. Dej sa bude odohrávať tisícky rokov pred udalosťami GoT a celému seriálu bude šéfovať žena. Konkrétne ide o Jane Goldman, scenáristku Kick-Ass, X-Men: First Class či Kingsman 2 (áno, s Matthewom Vaughnom sú dobrí známi). 

 

O deji toho veľa nevieme, ale pravdepodobne sa dozvieme viac o zrode White Walkers a budeme na počiatku všetkého. Čo bude s ďalšími 4 návrhmi pre spin-offy nevieme. Je možné, že HBO bude točiť aj 2 spin-offy, no na podobné informácie si ešte budeme musieť počkať.

 

Ohodnoť článok
77
Zdroj: screencrush.com