Hype okolo marveláckych seriálov od Netflixu už upadol. Môže za to najmä chabo prijatá prvá séria Iron Fista a sklamanie v podobe Defenders. Zatiaľ čo nám ale šéf Marvel TV Jeff Loeb potvrdil, že Danny Rand sa vráti v 2. sérii ešte do konca tohto roka, Defenders v budúcnosti asi nič nečaká.


Momentálne pre Defenders nemajú žiadne plány. Jeff si myslí, že diváci tímovku milovali, rovnako ako tvorcovia. Ešte si rozmyslia, čo bude ďalej, no ako sám priznáva, natáčanie a príprava Defenders dosť nabúrava samostatné seriály. Pýta sa divákov, či by radšej videli 2. sériu Defenders alebo pokračovania už zabehnutých značiek. 

My by sme pre neho mali jasnú odpoveď. 2. séria Jessicy Jones výrazne zaostávala za tou prvou (potvrdená je však už aj 3.), no a Luke Cage sa vráti na obrazovky už 22. júna. Do konca roka uvidíme aj Iron Fista, no a čo ďalej?

Ak by Netflix chcel, zrejme by stihol uviesť aj 3. sériu Daredevila a 2. sériu Punishera. Oba seriály sa stále natáčajú, ale status sa už čoskoro zmení. Daredevil by mal skončiť s natáčaním koncom júna, zatiaľ čo Punisher koncom júla. Postprodukcia pri týchto projektoch trvá približne pol roka. 

 

2. séria Iron Fista potvrdená na koniec roka 2018. Uvidíme v najbližších mesiacoch aj pokračovania pre Daredevila a Punishera?
A zatiaľ čo sme na koniec roka toho Daredevila skutočne očakávali, podľa všetkého ho uvidíme až v roku 2019. A rovnako tak Punishera. Vzhľadom na to, že dokončené by mali byť do februára oba projekty, je len na Netflixe a Marvel TV, kedy pokračovania obľúbených príbehov uvidíme. 

Pravdepodobne si to znova podelia na jar, leto a jeseň. Ale počkať, hovoríme predsa len o 2 seriáloch, no nie? 

 

Áno, ale určite ste nezabudli, že 3. séria Jessicy Jones je už potvrdená. Osobne by som tipoval, že ju uvidíme koncom roka 2019, keďže ide o jediný počin, ktorý má aktuálnu sériu už za sebou. Ako teda zatiaľ vyzerá Marvel-Netflix Universe?


2015
Daredevil
Jessica Jones


2016
Daredevil 2
Luke Cage


2017
Punisher
Defenders
Iron Fist


2018
Jessica Jones 2
Iron Fist 2
Luke Cage 2


2019
Punisher 2
Daredevil 3
Jessica Jones 3


2020?
Punisher 3?
Luke Cage 3? (prípadne Heroes for Hire crossover s Iron Fistom)
Iron Fist 3? (prípadne Heroes for Hire crossover s Lukeom Cageom)

Pohľad na rok 2018 nás doslova bolí. To budeme fakt 3 roky bez Matta Murdocka? Došľaka.

 

Ohodnoť článok
5
Zdroj: comingsoon.net
Foto: Netflix/Marvel