Filmy - Novinky

Démonická mníška Valak z hororu V zajatí démonov 2 odhaľuje svoj strašidelný zrod v prvej ukážke z vlastného filmu

Hororový spin-off s názvom The Nun konečne prichádza s debutovými zábermi. Príbeh nás tentokrát zavedie do rumunského kláštora počas päťdesiatych rokov.

13. jún 2018, 16:00
zdroj: New Line Cinema
13. jún 2018, 16:00

O novom spin-offe z úspešnej hororovej série The Conjuring sa začalo intenzívnejšie hovoriť už krátko po premiére druhého dielu, ktorý premiéroval ešte v lete 2016. Následne bolo potvrdené, že sa pracuje na snímke s názvom The Nun.

 

Ako už napovedá samotný názov, v centre diania sa ocitne desivá mníška, s ktorou sme sa mohli po prvýkrát zoznámiť práve v The Conjuring 2. No príbeh by sa mal odohrávať v priebehu päťdesiatych rokov minulého storočia, takže nám bude predstavený najmä jej zrod.

 

Vo filme uvidíme mladú mníšku v rumunskom kláštore, ktorá si vezme život. Vatikán tak vyšle kňaza so znepokojivou minulosťou a novica, aby celú situáciu prešetrili. Tí spoločnými silami odhalia bezbožné tajomstvo miestneho opátstva a následne sa rozhodnú riskovať svoje životy, vieru aj duše v boji proti zlým silám démonickej mníšky Valak.

 

 

Čo sa traileru týka, ten rozhodne vystrašil a navnadil, aj keď neukázal veľa. A to je naozaj dobre. Corin Hardy je pomerne schopným tvorcom hororových počinov, ktorý má potenciál prekvapiť. My teda pevne dúfame, že sa nebude báť experimentovať a doručí nám naozaj kvalitný a desivý film.

 

Za réžiou stojí spomínaný Corin Hardy (The Woods), o scenár sa postaral Gary Dauberman (Annabelle, Annabelle: Creation) spoločne s Jamesom Wanom (Saw, The Conjuring, Insidious) a zahrajú si napríklad Demian Bichir, Taissa Farmiga, Jonas Bloquet, Charlotte Hope či Ingrid Bisu.

 

Premiéra snímky je u nás naplánovaná 6. septembra (září) 2018 a pokiaľ sa o nej chcete dozvedieť ešte viac, vstúpte už klasicky do tohto vlákna. Čo hovoríte na prvé zábery? Zájdete film podporiť do kín?

 

Démonická mníška Valak z hororu V zajatí démonov 2 odhaľuje svoj strašidelný zrod v prvej ukážke z vlastného filmu

Vyjadri svoj názor na článok
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad! Menej takýchto článkov
Super! Viac takýchto článkov
Povedz nám, prečo sa ti článok nepáči:
Ďakujeme za tvoj názor!
Pomáha nám a autorom pri skvalitňovaní obsahu na stránke.