Nový Predátor od Shanea Blacka sa nám už predstavil v debutovom teaseri. Rekcie fanúšikov však boli pomerne rozpačité. Upútavka síce podľa nášho názoru nepôsobila nejako zle, ale ako sa hovorí: Niečo tomu predsa len chýbalo. Tvorcovia to teda teraz skúšajú s ďalšou ukážkou, kde sa zamerali hlavne na akciu.

Čo sa týka príbehu, Predátori dokázali geneticky upraviť svoju DNA, takže sú ešte nebezpečnejší než kedykoľvek predtým. Malý chlapec (Jacob Tremblay) ich nechtiac privolá na Zem a zápas o prežitie planéty môže začať.

 

Čo sa týka hercov, tak v hlavných úlohách uvidíme Boyda Holbrooka, Oliviu Munn, Yvonne Strahovski, Trevanteho Rhodesa, Keegana-Michael Keya, Sterlinga K. Browna, Thomasa Janea, Jakea Busehoy a Alfieho Allena.

 

 

Shane Black sľuboval, že jeho Predátor bude návratom ku koreňom, hoci z trailerov to tak zatiaľ príliš nepôsobí. To samozrejme ešte neznamená, že nemôžeme dostať kvalitnú jazdu.

 

Koniec-koncov, tento nový trailer už vyzerá omnoho nádejnejšie a aj akcie pôsobí akosi zemitejšie a menej digitálne. Zdá sa tiež, že sa Black nebude vyhýbať ani humoru. To by zodpovedalo aj ohlasom z prvých zákulisných projekcií. Budeme teda už len dúfať, že pôjde o humor poriadne čierny a funkčne použitý. 

 

Boli by sme vážne sklamaní, keby práve Shane Black nedokázal kultového vesmírneho lovca priviesť k životu s plnou parádou. Dozvieme sa to 13. septembra (září) 2018. Spravil vám nový trailer chuť, alebo projektu stále nedôverujete?

Ohodnoť článok
90
Zdroj: youtube.com