Komiksy

Režisér Planéty opíc natočí sólovku s mladším Batmanom bez Afflecka. Kedy sa začnú natáčať sólovky Jokera a Flasha?

Uvidíme ešte niekedy pod maskou temného rytiera Bena Afflecka?

13. jún 2018, 23:12
zdroj: DCEU
13. jún 2018, 23:12

DCEU pod taktovkou nového prezidenta Waltera Hamadu prichádza s pozoruhodnou novinkou. Pripravovaná snímka The Batman (2020) od režiséra Matta Reevesa (Cloverfield, Úsvit planéty opíc a Vojna o planétu opíc) by sa podľa predbežného scenára mala zamerať na život mladého Batmana.

 

Zatiaľ sa nevie, akú veľkú časť bude minulosť temného rytiera zaberať, a tak nie je ani vylúčené, že sa v priebehu deja opäť presunieme aj k staršej verzii hrdinu Gothamu. Viaceré zdroje sa však zhodujú na tom, že účinkovanie Afflecka síce nie je vylúčené, no ani príliš pravdepodobné a skôr ho budeme môcť vidieť až v pokračovaní Justice League.

Režisér Planéty opíc natočí sólovku s mladším Batmanom bez Afflecka. Kedy sa začnú natáčať sólovky Jokera a Flasha?
Joker alias Jared Leto spadajúci pod DCEU sa nachádza ešte len v počiatočných fázach výroby, no ďalšia sólovka s Jokerom od režiséra Todda Phillipsa (The Hangover) by sa s rozpočtom 55 miliónov dolárov mala začať natáčať už na jeseň.

 

Phillipsov projekt bude spadať pod DC Dark/DC Black (o názve oddeleného filmového sveta sa ešte nerozhodlo), zameriavajúci sa na dospelé publikum.

Sólovka s Flashom, ktorá už nenesie pôvodne plánovaný názov Flashpoint, svoju inšpiráciu vraj čerpá z klasickej komédie Back to the Future. Pod taktovkou režisérskeho dua Johna F. Dalyho a Jonathana Goldsteina, v hlavnej role s Ezrom Millerom, sa natáčať začne už začiatkom roku 2019.

Vyjadri svoj názor na článok
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad! Menej takýchto článkov
Super! Viac takýchto článkov
Povedz nám, prečo sa ti článok nepáči:
Ďakujeme za tvoj názor!
Pomáha nám a autorom pri skvalitňovaní obsahu na stránke.