Obsahuje spoilery k Infinity War!

 

Ani sa nenazdáme a Marvel nám v Avengers 4 konečne vysvetlí, či bola smrť mnohých hrdinov zo záveru Infinity War konečná, alebo je ešte nádej na ich záchranu.

 

Ant-Man and the Wasp a Captain Marvel sa dejovo presmerujú k udalostiam pred treťou časťou Avengers, a tak nám k hrozivému finále príliš veľa pravdepodobne nepovedia.

 

Určitá časť fanúšikov už ale teraz predpokladá, že super-hrdinovia opäť povstanú do boja, o čom by nás mohli svedčiť aj potvrdené sequely s viacerými padlými postavami, ako napríklad Guardians of the Galaxy 3. Joe a Anthony Russo však dali verejnosti jasne najavo, že potvrdené pokračovania nemusia automaticky znamenať oživenie postáv.

Uvidíme hrdinov z Guardians of the Galaxy v Avengers 4? 3. diel Strážcov by mohol byť zasadený v minulosti, tvrdí Chris Pratt

 

Špekulácie ohľadom budúceho vývoja sa netýkajú snímky Spider-Man: Homecoming 2, ktorej dej bude nasledovať až po Avengers 4, a tak je zrejmé, že Tom Holland alias Spider-Man vstane z mŕtvych.

 

Čo sa ale Guardians of the Galaxy 3 týka, Chris Pratt (Star-Lord) sa nechal nedávno počuť, že príbeh filmu by mohol byť zasadený do minulosti.

Bratia Russovci môžu síce vravieť čiastočne pravdu (pretože hovoria o viacerých projektoch), no v prípade Chrisa Pratta pôjde pravdepodobne o dávno zamietnutú možnosť.

 

James Gunn, režisér a scenárista Guardians of the Galaxy 3, sa už totiž viackrát vyjadril, že tretí Strážcovia budú dejovo nasledovať až po Avengers 3 a 4. A hádam by fanúšikov neklamal.

Dve polemizujúce úvahy proti jednej faktickej odpovedi od hlavného tvorcu snímky nám jasne dokazujú, že tretí diel Strážcov bude dejovo zasadený do budúcnosti. V konečnom dôsledku teda môžeme logicky očakávať aj návrat obľúbenej partie hrdinov v Avengers 4.

Ohodnoť článok
57
Zdroj: screenrant.com, screenrant.com, screenrant.com
Foto: MCU