Seriál od režiséra Jakuba Kronera (LokalFilmis, Lóve) sa sústreďoval na poriadne odviazané životy štvorice mladých žien. Táňa Pauhofová, Gabriela Marcinková, Antónia Lišková a Zuzana Norisová nezaznamenali v televízii síce taký enormný úspech, ako napríklad konkurenční Oteckovia, ale svoju cieľovku si rozhodne našli.

 

Po konci druhej sérii tvorcovia tvrdili, že odpoveď na to, či máme očakávať aj pokračovanie, ešte neexistuje. V prípade seriálovej podoby ide stále o aktuálnu informáciu a Markíza skutočne nedokáže novú sériu s jednoznačnosťou potvrdiť. Na druhej strane sa ale diváci môžu už teraz tešiť na celovečerný vianočný film.

„Momentálne prerábam a prispôsobujem scenár, lebo chceme, aby tam hrali herečky z Mileniek. Myslím si, že medzi nimi vznikla veľmi dobrá „chémia“ a bola by škoda to nevyužiť. A rovnako aj celý tvorivý tím Mileniek,“ prezradila producentka Adriana Kronerová.

Snímka by mala byť nakrúcaná v zimnom období, a tak sa jej finálnej verzie podľa slov Kronerovej môžeme dočkať pravdepodobne už v prvej polovici budúceho roka. O pokračovaní seriálového formátu by pravdepodobne vo veľkej miere mohol rozhodnúť aj úspech pripravovaného filmu.

Ohodnoť článok
86
Zdroj: hnonline.sk
Foto: TV Markíza