Ako už nejaký čas vieme, komiksovka Ant-Man & The Wasp sa bude príbehovo odohrávať po udalostiach zo snímky Captain America: Civil War a pred začiatkom Avengers: Infinity War, pričom oveľa bližšie by mala byť druhému menovanému.

 

Zdá sa však, že Ant-Man 2 bude mať aj priame spojenie s budúcoročnou tímovkou Avengers 4. Prezradil to sám Kevin Feige (šéf Marvel Studios), ktorý sa v najnovšom videu okrem postavy Wasp (Evangeline Lilly) rozpovedal aj na tému dôležitosti filmu.

 

Komiksovka Ant-Man a Wasp bude napojená priamo na Avengers 4 a jej hrdinovia budú pre príbeh veľmi dôležití

 

Feige totiž potvrdil, že Ant-Man & The Wasp nie je iba zábavným samostatným počinom, ale aj veľkou súčasťou toho, čo ešte len príde. Snímka sa podla jeho slov napája priamo na Avengers 4 a jej hlavné postavy budú pri napredovaní veľmi dôležité.

 

Aj keď je potvrdené, že ich v Avengers 4 určite uvidíme, stále nie je celkom jasné, aké úlohy vo filme zohrajú. No zatiaľ čo Ant-Man sa určite zúčastní bojov po boku ostatných hrdinov, rola Wasp by mala byť menšia. A určite netreba zabúdať ani na Quantum Realm (o tom ale viac tu).

 

Existuje viacero teórií, my sa však radi necháme prekvapiť. Premiéra snímky je u nás naplánovaná na 5. júla (červenec) 2018 a pokiaľ sa o nej chcete dozvedieť ešte viac, vstúpte do tohto vlákna. Chystáte sa na dvojku Ant-Mana do kina? Prvé ohlasy nešetrili nadšením.

 

Ohodnoť článok
63
Zdroj: screenrant.com