Lisa Conroy (Regina Hall) je manažérkou miestnej reštaurácie. Na jednej strane sa snaží o vytvorenie prosperujúceho podniku, kde budú všetci zákazníci spokojní, ale rovnako nezabúda ani na potreby svojich zamestnancov.

 

Tí pozostávajú najmä zo skupiny pracovitých servírok. Z nich divákov pravdepodobne najviac očarí mladá Haley Lu Richardson, ktorú asi väčšina z vás videla v úspešnom Shyamalanovom hororovom thrilleri Split.


Obsahovo film pôsobí ako zmes niekoľkých originálnych nápadov a bežných klišé, ktoré však pod skúsenou rukou filmárov nemusia na zábave vôbec uškodiť.

 

Upútavka sa prezentuje milým dojmom, no po pravde ma príliš nepobavila. Do popredia však vystupujú sympatické herečky, ktoré by mohli celú situáciu zachrániť a film udržať vo vodách nadpriemeru.

 

Komediálnu snímku Support the Girls režíroval Andrew Bujalski (Results, Computer Chees) a v hlavných rolách sa ukázali Haley Lu Richardson, Shayna McHayle, Brooklyn Decker, Jana Kramer, James Le Gros, Dylan Gelula, AJ Michalka či Lea DeLaria.

Diváci mohli Bujalskiho novinku vidieť už začiatkom tohto roka na South by Southwest Film Festival, no oficiálna kinopremiéra v USA je plánovaná až na 24. august (srpen) 2018.

 

Slováci a Česi budu môcť Support the Girls zhliadnuť na blížiacom sa Medzinárodnom filmovom festivale v Karlových Varoch v období od 29. júna (červen) do 7. júla (červenec) 2018.

 

V bare plnom krásnych servírok zažijete množstvo odľahčenej zábavy. Komédia Support the Girls sa pokúsi osviežiť horúce letné dni

Ohodnoť článok
1
Zdroj: collider.com
Foto: Magnolia Pictures