Evidentne sa hlási o slovo ďalšia potenciálna oscarovka. Dráma Beautiful Boy vychádza z memoárovej knihy Davida Sheffa a Nica Sheffa a v centre príbehu bude jedna rodina, resp. vzťah medzi synom Nicom (Timothée Chalamet) a jeho otcom Davidom (Steve Carell).

 

Nic prepadá závislostí na metamfetamíne a rodina sa otrasia v základoch. Jeho otec je však ochotný stáť pri ňom a pomôcť mu na ceste k úplnému vyliečeniu. Snímku natočil Felix Van Groeningen a vo vedľajších úlohách sa predstavia aj Maura Tierney, Amy Ryan či Kaitlyn Dever.

 

 

Trailer láka na výrazne emotívny zážitok, ktorému budú očividne dominovať výborné herecké výkony dua Chalamet a Carell. Steve Carell tak po nedávnej ukážke pre drámu Welcome to Marwen predstavuje v ďalšom nádejnom projekte.

 

Beautiful Boy mal pôvodne točiť Cameron Crowe (We Bought a Zoo) a do hlavnej úlohy sa zvažoval Mark Wahlberg. Sme ale radi, že sa napokon zohnalo súčasné obsadenie.

 

Carellovi jeho zničeného a utrápeného otca skrátka už z traileru bez problémov veríme a aj mladý Chalamet nás už presvedčil o tom, že patrí k najlepším mladým hercom súčasnosti.

 

Ani by sme sa nečudovali, keby si obaja odniesli za Beautiful Boy minimálne ocarovú nomináciu. Americká premiéra sa uskutoční 12. októbra (říjen) 2018, tá slovenská zatiaľ nebola stanovená.

 

Steve Carell sa snaží dostať svojho syna z drogovej závislosti. Skutočný príbeh Beautiful Boy s nami v kinách poriadne emocionálne zamáva

Ohodnoť článok
8
Zdroj: collider.com