Film o hernej postavičke s menom Sonic the Hedgehog našiel svojho záporáka. Stať by sa ním mala komediálna hviezda Jim Carrey. Ten podľa najnovších informácií stvárni postavu menom Robotnik. Okrem kanadského herca vo filmovom spracovaní uvidíme napríklad aj herca Jamesa Marsdena, známeho zo seriálu Westworld.
 
Robotnik, známy aj ako Dr. Eggman, bol hlavným antagonistom série hier o ježkovi Sonicovi od jej počiatku. Rovnaký zámer bude mať aj celovečerná adaptácia hry, ktorá sa bude sústreďovať na boj medzi Sonicom a Robotnikom.
 
Jim Carrey si zahrá v adaptácii kultovej videohry Sonic the Hedgehog. Stvárniť by mal záporáka menom Robotnik
 
Na miesto režiséra bol dosadený Jeff Fowler z filmového štúdia Blur. Produkovať bude režisér Deadpoola (2016), Tim Miller, spolu s Nealom H. Moritzom (séria Rýchlo a zbesilo).
 
Celosvetová premiéra je stanovená na 15. november (listopad) 2019. V našich kinách by sme snímku mali vidieť o deň skôr. Jim Carrey patrí medzi najobľúbenejších komediálnych hercov na celom svete, no má za sebou nie práve priaznivé obdobie, keďže jeho posledné filmy rozhodne nepatria medzi kvalitatívnu špičku.
 
V čiernej komédii A Series of Unfortunate Events mu rola záporáka sadla na jednotku, takže bude zaujímavé sledovať, ako sa chopí svojej ďalšej úlohy.
 
Jim Carrey si zahrá v adaptácii kultovej videohry Sonic the Hedgehog. Stvárniť by mal záporáka menom Robotnik
Ohodnoť článok
4
Zdroj: comingsoon.net, Warner Bros.