Asi si ešte spomínate, že po premiére Justice League sa ozvalo nemálo nespokojných fanúšikov, ktorí sa dožadovali zverejnenia pôvodného strihu Zacka Snydera. Nie je žiadnym tajomstvom, že superhrdinská tímovka vznikala pomerne komplikovane.

 

Poznačil ju Snyderov odchod v dôsledku rodinnej tragédie, na jeho miesto zaskočil Joss Whedon a došlo aj na výrazné dotáčky. Vo výslednom filme sme napokon dostali zvláštny mix dvoch prístupov: Snyderovsky temného a Whedonovho odľahčeného.

 

V konečnom dôsledku sa ale našlo málo tých, ktorých by film uspokojil na sto percent, čo sa odrazilo aj na vlažnom kritickom prijatí a chabých tržbách.

Boli ste sklamaní z Justice League? Neoverené informácie hovoria o tom, že Zack Snyder v tichosti pracuje na vlastnom zostrihu filmu

 

Aj napriek petícii, ktorú nespokojní fanúšikovia spustili, sa však zdalo, že žiadneho Snyderovho zostrihu sa nedočkáme. Lenže teraz divákom predsa len svitla nádej. Podľa neoverených informácií totiž Zack Snyder už nejaký čas pracuje na kompletizácii svojej verzie.

 

Robí to však už bez účasti štúdia Warner Bros., pre ktoré by šlo len o ďalšie výdavky. Podľa Marca-Francisco Roblesa, šéfredaktora portálu Revenge of the Fans, by sme sa dokonca mohli v najbližších dňoch dočkať prvého teaseru. Dodal však, že Warnerovci s uverejnením nového strihu nesúhlasia.

Ťažko povedať, či ide o pravdivú informáciu. V minulosti sa totiž potvrdilo, že žiadny Snyderov zostrih pravdepodobne neexistuje a ak aj áno, tak ide o "surový materiál", ktorý by potreboval v mnohom doladiť, hlavne na špeciálnych efektoch. Uvidíme, ako sa celá situácia vykryštalizuje a či nás Snyder predsa len prekvapí.

 

Boli ste sklamaní z Justice League? Neoverené informácie hovoria o tom, že Zack Snyder v tichosti pracuje na vlastnom zostrihu filmu

 

Niektorí tvrdia, že premiéra jeho verzie Justice League by si mohla odbiť premiéru v období konania San Diego Comic-Conu. Ten sa uskutoční v dňoch 19. júla (červenec) - 22. júla tohto roku.

Ohodnoť článok
29
Zdroj: movieweb.com