Pod radarom - Zaujímavosti

Kaskadér Toma Cruisa má jednu z najzbytočnejších prác na svete. Počas natáčania nového Mission Impossible sa rozpovedal o svojom bežnom dni

Cooper Adrian je ako Tomov ''kaskadér'' absolútne nepotrebný, tak si našiel vedľajšie zamestnanie. Viac sa o ňom už ale dozviete v odľahčenom videu.

5. júl 2018, 23:45
zdroj: Paramount Pictures
5. júl 2018, 23:45

O Tomovi Cruisovi je všeobecne známe, že drvivú väčšinu extrémne nebezpečných kúskov vykonáva sám a bez kaskadéra. Zaujímalo vás však niekedy, čo v takýchto prípadoch robí jeho kaskadér, ktorý by za normálnych okolností riskoval za herca aj vlastný život?

 

Odpoveď sa dozviete v nižšie priloženej ukážke, ktorá vznikla zo spolupráce medzi štúdiom Paramount Pictures a známou taxi spoločnosťou Uber, a to vrámci propagácie nadchádzajúcej snímky Mission: Impossible - Fallout.

 

Video sa sústredí na ''kaskadéra'' menom Cooper Adrian, ktorý ako Tomov náhradník síce veľa práce nemá, dáva ale jasne najavo, že má pohyby hereckej hviezdy poriadne nacvičené. A keďže na natáčaní vlastne vôbec nie je potrebný, tak si našiel vedľajšiu prácu vodiča spoločnosti Uber.

 

No viac sa už dozviete v odľahčenej ukážke, ktorá slúži ako pekný odkaz pre Toma.

 

My v závere ešte dodáme, že premiéra snímky je u nás naplánovaná na 2. augusta (srpen) 2018 a ak sa o nej chcete dozvedieť všetko o obsadení či príbehu, vstúpte už klasicky do tohto vlákna.

 

Vyjadri svoj názor na článok
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad! Menej takýchto článkov
Super! Viac takýchto článkov
Povedz nám, prečo sa ti článok nepáči:
Ďakujeme za tvoj názor!
Pomáha nám a autorom pri skvalitňovaní obsahu na stránke.