Aj keď si na prvé zábery z deviatej série The Walking Dead budeme musieť ešte nejaký ten čas počkať, tvorcovia seriálu a stanica AMC nám už teraz poskytli vôbec prvý oficiálny obrázok. Aby sme boli presnejší, ide o akýsi plagát, ktorý naznačuje, že by sme sa v príbehu mohli vydať do Washingtonu.

 

Naznačujú to najmä zvyšky známej budovy Kapitolu, pred ktorou môžeme vidieť postavy, ako Carol (Melissa McBride), Michonne (Danai Gurira), Rick (Andrew Lincoln), Maggie (Lauren Cohan) a Daryl (Norman Reedus). Ich zovňajšok by navyše mohol nahrávať aj nedávnej informácii o časovom skoku.

 

Túto skutočnosť totiž ešte minulý mesiac potvrdila nová showrunnerka seriálu Angela Kang. Možno nám však čo-to naznačí debutová ukážka, ktorá snáď dorazí na blížiacom sa Comic-Cone v San Diegu, kde bude okrem iného prebiehať aj The Walking Dead panel s hercami.

 

Čo sa samotnej premiéry 9. série týka, presný dátum stále nepoznáme. Ako ale oznamuje nižšie priložený plagát, nadchádzajúca séria odštartuje niekedy v priebehu októbra (říjen) 2018. Ak sa o nej chcete dozvedieť viac, klikajte sem.

 

9. séria The Walking Dead dostáva prvý obrázok a naznačuje cestu do Washingtonu. Dočkáme sa v príbehu časového skoku?

 

Okrem The Walking Dead sa nám však pripomenula aj druhá polovica štvrtej série Fear the Walking Dead, ktorá taktiež dostala plagát. Tá na obrazovky stanice AMC dorazí 12. augusta (srpen) 2018. Aj niekoľko hercov z tohto seriálu sa ukáže na vyššie spomínanom Comic-Cone.

 

9. séria The Walking Dead dostáva prvý obrázok a naznačuje cestu do Washingtonu. Dočkáme sa v príbehu časového skoku?

Budete sledovať 9. sériu The Walking Dead?
Samozrejme, určite si ju nenechám ujsť
256 hlasov
Ešte neviem, možno seriálu dám ešte šancu
81 hlasov
Určite nie, dávno som prestal/a
52 hlasov
Ohodnoť článok
49
Zdroj: tvline.com