Obľúbený komik a mystifikátor Sacha Baron Cohen chystá nový seriál. Informácia prišla len krátko po tom, čo herec zdieľal na Twitteri video, v ktorom lákal na projekt, kde by si na paškál vzal prezidenta Donalda Trumpa.

 

Je teda možné, že ním bude práve tento chystaný seriál. Ten vznikne pod krídlami Showtime, o detailoch však zatiaľ vieme málo.

 

Sacha Baron Cohen chystá nový televízny seriál v štýle Ali G Show. Vezme si v nej na paškál Trumpa a iné celebrity?

 

Podľa magazínu Variety však tvorcovia už zrejme natočili 1 či 2 epizódy. Informácie tiež hovoria o tom, že nový seriál by sa mal niesť v štýle Cohenovej známej show Da Ali G Show.

 

Práve v nej si odbili premiéru známe postavy, ako Ali G, Borat či Burno. Tie sú už dobre známe, takže nie je vylúčené, že sa Cohen bude snažiť prísť s nejakými novými charaktermi. V každom prípade môžeme rozhodne očakávať poriadne bláznivú a nekorektnú jazdu.

 

 

Seriál zatiaľ nemá názov, ale okrem toho Cohen pracuje aj na minisérii The Spy od Netflixu. Zahrá si v nej skutočného špióna Eliho Cohena, ktorý pracoval ako špión pre Izrael v 60. rokoch. Tešíte sa na Cohenov nový projekt?

Ohodnoť článok
3
Zdroj: collider.com