Pod radarom - Zaujímavosti

Johnny Depp má na krku žalobu. Počas natáčania mal podnapitý vraziť členovi štábu do rebier a následne žiadať, aby mu to vrátil

Johnny po fyzickom útoku člena štábu vyzval, aby jeho údery opätoval, za čo mu dokonca ponúkol 100 000 dolárov.

10. júl 2018, 23:52
zdroj: Joel Ryan/Invision/AP/TASR
10. júl 2018, 23:52

Spomínaný incident sa mal odohrať pri natáčaní v Los Angeles, kde Depp pracoval na snímke City of Lies. V nej si herec strihne rolu policajného detektíva vyšetrujúceho smrť rapera Christophera Wallacea, známeho pod prezývkou Notorious B.I.G.

 

Začiatkom roku 2017 sa malo natáčať dlho do noci, za čo si mal údajne člen štábu Gregg Brooks vyslúžiť od podnapitého Deppa dvojicu rán do rebier. Následne mal na Brooksa skríknuť: „Dám ti 100 000 dolárov, pokiaľ mi hneď teraz vrazíš do tváre!"

Ďalší pondelok sa Brooks dostavil na svoje pracovisko, kde bol vyzvaný, aby podpísal vyhlásenie, v ktorom by sa zaviazal, že na Deppa nepodá žalobu. Člen štábu však odmietol, a tak bol na mieste vyhodený.

V žalobe sa mimo iného píše, že na Brooksovi incident zanechal po nepríjemnom ponížení aj negatívne psychické následky. Podľa názoru žalobcu mali filmári vedieť, že sa Depp pri natáčaní nachádzal pod vplyvom alkoholu a drôg, čím bol nebezpečným pre svoje okolie.

Johnny Depp má na krku žalobu. Počas natáčania mal podnapitý vraziť členovi štábu do rebier a následne žiadať, aby mu to vrátil

Vyjadri svoj názor na článok
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad! Menej takýchto článkov
Super! Viac takýchto článkov
Povedz nám, prečo sa ti článok nepáči:
Ďakujeme za tvoj názor!
Pomáha nám a autorom pri skvalitňovaní obsahu na stránke.
návrat hore Zdroj: hollywoodreporter.comFoto: Richard Shotwell/Invision/AP/TASR
Zobraziť 3 komentáre
Diskusia
Diskusia je len pre prihlásených
3 komentáre
Zoradiť komentáre podľa obľúbenosti času pridania
avatar
Patrik EL11. júl 2018, 15:37

keby mi ponúkol 100 litrov , aby som mu jednu trafil, tak už oddychujem za jeho peniaze niekde pri mori

5 Odpovedať · Nahlásiť
avatar
OrigoDickHejter11. júl 2018, 16:44

Ak je to skutocne pravda, tak ten Brooks musi byt riadny dement..ved keby to ponukol mne, taku mu puknem zeby sa nepostavil :D ci mysi si ze vysudi viac?

3 Odpovedať · Nahlásiť
avatar
Rrandy11. júl 2018, 16:39

Keď sleduje človek viacero veci (nie len povrchné blbosti, o ktorých píšu média), ale ide viac do hĺbky (je zaujímavé sledovať aj koncerty s metalovými legendami, s ktorými momentálne trávi čas a hlavne videá zo zákulisia a rôzne rozhovory jeho spoluhráčov) tak to vyzerá, že za posledný čas ho chce zničiť viacero ľudí... Dosť veľký spád to nabralo od rozchodu s Amber... Nuž pevne verím, že všetko dobre dopadne :)

1 Odpovedať · Nahlásiť