Vitajte pri ďalšom vydaní našej pravidelnej rubriky Raňajky s Filmkultom. Aj dnes sme si pre vás pripravili viacero noviniek zo seriálového a filmového sveta. Dozviete sa, kedy k nám dorazí 2. séria seriálu The Deuce a budete sa tiež môcť pokochať novým trailerom na disneyovku Christopher Robin s Ewanom McGregorom.

 

Novinka Sachu Baron Cohena

 

O novom projekte komika Sachu Baron Cohena sme vás už na Filmkulte informovali. Teraz tu máme ďalšie malé lákadlo. Opäť sa dočkáme formátu podobného Da Ali G Show a Cohen si v ňom vezme na paškál hneď niekoľko známych osobností filmového a politického života.

 

Podľa obrázku nižšie môžete vidieť, že jedným z prominentných hostí bude aj Dick Cheney, viceprezident v administratíve Georgea W. Busha. Cohenovej novinky sa dočkáme už 15. júla (červenec) 2018.

 

 

The Deuce

 

Premiéra 2. série úspešného seriálu The Deuce s Jamesom Francom a Maggie Gyllenhaal sa na televízne obrazovky vráti 9. septembra (září) 2018. K dispozícii už máme aj nový plagát.

 

Nebude šetriť celebrity ani politikov. Sacha Baron Cohen dorazí so svojím novým seriálom už o pár dní

 

 

Wonder Park

 

Zaujímavo vyzerajúci animák Wonder Park rozpráva príbeh zábavného parku a mladého dievčaťa menom June. Tá je nadaná mimoriadnou fantáziou, a práve jej predstavivosť je to, čo ju zavedie na strhujúcu dobrodružnú cestu. Americká premiéra sa uskutoční 15. marca (březen) 2019.

 

 

Spawn

 

Adaptácia kultového komiksu o pánovi pekiel menom Spawn ulovila ďalšieho herca. Je ním Jeremy Renner (Captain America: Civil War, Wind River). 

 

Zahrá si súkromného detektíva Williamsa, ktorý skríži cestu práve démonickému Spawnovi. Toho stvárni Jamie Foxx a réžie sa chopí samotný autor komiksu Todd McFarlane. Premiéra je stanovená na rok 2019.

 

Nebude šetriť celebrity ani politikov. Sacha Baron Cohen dorazí so svojím novým seriálom už o pár dní

 

Christopher Robin

 

Nádejná disneyovka Christopher Robin sa nám už predstavila vo viacerých kvalitných traileroch. Kto by stále ostal nepresvedčený, toho možno naláka najnovšia ukážka. Ewan McGregor si vo filme zahrá dospelého Christophera Robina, ktorý sa opäť stretne so starými kamarátmi, na čele s Mackom Pú.

 

Opäť tak v sebe objaví malého chlapca a vráti sa do bezstarostného detstva. Režíruje Marc Forster (Finding Neverland). Na Slovensku sa snímky dočkáme 23. augusta (srpen) 2018.

 

Ohodnoť článok
3
Zdroj: comingsoon.net, comingsoon.net, collider.com, comingsoon.net, youtube.com