Filmy - Novinky

Tom Cruise a Henry Cavill v súboji ničia pol miestnosti a potom skáču z lietadla. Užite si ďalšie skvelé zábery z Mission: Impossible 6

Štúdio Paramount Pictures pokračuje v propagácii očakávanej snímky a zverejňuje lákavú dvojicu celkom nových klipov.

11. júl 2018, 18:23
zdroj: Paramount Pictures
11. júl 2018, 18:23

Ako už určite mnohí viete, obľúbená akčná séria Mission: Impossible sa už onedlho dočká ďalšieho filmového prírastku. Ten ponesie názov Mission: Impossible - Fallout a my si už teraz môžeme byť istí, že to bude aj tentokrát poriadne adrenalínová jazda.

 

Koniec koncov, ak ste zachytili naše predošlé články, tak už musíte mať veľmi dobrú predstavu o tom, aké šialenosti si pre nás Tom Cruise a ostatní pripravili.

 

S blížiacou sa premiérou však pomaličky vrcholí aj samotná propagácia filmu, takže máme opäť raz k dispozícii niekoľko nových záberov.

 

Tie štúdio Paramount zverejnilo v podobe dvoch klipov, ktoré sa síce sústredia na scény videné už v traileroch, no odhaľujú z nich ešte o čosi viac. Hlavnými hviezdami sú Tom Cruise, Henry Cavill, demolácia akýchsi verejných záchodov a zoskok z lietadla.

 

Viac sa už ale dozviete v nižšie priložených ukážkach. My v závere ešte dodáme, že si snímku budeme môcť užiť v kinách 2. augusta (srpen) 2018. Budete pri tom? 

 

 

Vyjadri svoj názor na článok
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad! Menej takýchto článkov
Super! Viac takýchto článkov
Povedz nám, prečo sa ti článok nepáči:
Ďakujeme za tvoj názor!
Pomáha nám a autorom pri skvalitňovaní obsahu na stránke.