To, o čom sa v internetových vodách a kuloároch Hollywoodu hovorilo už niekoľko mesiacov, sa dnes stáva skutočnosťou. Herec Joaquin Phoenix (Gladiator, Signs) bol totiž oficiálne obsadený do úlohy Jokera v pripravovanom filme, ktorý bude stáť mimo DCEU.

 

Čo sa samotného príbehu týka, tak stále nemáme nič potvrdené. Dávnejšie sa však spomínalo, že príbeh by mohol byť zasadený do Gothamu 80. rokov a mali by sme sa dočkať temného, drsného a špinavého thrilleru.

 

Joaquin Phoenix sa oficiálne stáva Jokerom v samostatnom filme mimo DCEU. Natáčanie začne v septembri

 

Ten by nám dokonca mohol prezradiť, ako sa s Jokera stal geniálny kriminálnik. Iné zdroje zasa naznačovali, že by mohlo ísť o adaptáciu komiksu The Killing Joke. Istí si ale budeme až po zverejnení oficiálnej synopsy.

 

Za réžiou stojí Todd Phillips (trilógia The Hangover, War Dogs), ktorý má spoločne so Scottom Silverom (The Fighter, 8 Mile) na starosti aj scenár. Navyše, jedným z producentov je slávny Martin Scorsese.

 

Joaquin Phoenix je veľmi rešpektovaným hercom a jeho obsadenie tak celému projektu dodáva poriadnu dávku dôveryhodnosti, čo nás naozaj teší. Pre ďalšie informácie klikajte sem.

 

Joaquin Phoenix sa oficiálne stáva Jokerom v samostatnom filme mimo DCEU. Natáčanie začne v septembri

 

Štart natáčania je predbežne naplánovaný na tento september (září), pričom výška rozpočtu je odhadovaná na približne 55 miliónov dolárov. Dátum premiéry zatiaľ odhalený nebol.

 

No ak všetko pôjde podla plánu, filmu by sme sa mohli pokojne dočkať už niekedy koncom budúceho roka. Máte z tejto správy radosť, alebo by ste si ako Jokera vedeli predstaviť niekoho celkom iného? Určite nám dajte vedieť.

Ohodnoť článok
44
Zdroj: movieweb.com