Seriály

Temné sily z pera Stephena Kinga sa prebúdzajú. Parádne vyzerajúci hororový seriál Castle Rock od J. J. Abramsa mrazí v ďalšom traileri

Pre fanúšikov Stephena Kinga pôjde nepochybne o povinnosť. Prvý diel dorazí už tento mesiac.

11. júl 2018, 18:33
zdroj: Hulu
11. júl 2018, 18:33

Hororový seriál Castle Rock je mimoriadne očakávaným projektom. Participuje na ňom totiž J. J. Abrams (Star Wars: The Force Awakens), a to väčšinou znamená, že dostaneme kvalitné dielo.

 

Snáď to teda bude aj prípad Castle Rocku. Ten nás zavedie práve do mestečka s týmto názvom a rozohrá v ňom epickú ságu boja svetla a temnoty.

 

Už z traileru je jasné, že sa bude odkazovať na viaceré klasiky Stephena Kinga, napríklad Vykúpenie z väznice Shawshank. Pre spisovateľových fanúšikov však ukážka skrýva viacero easter-eggov, či už záber na psychiatrickú nemocnicu Juniper Hill alebo odkaz na knihu Cujo.

 

 

Sme zvedaví, ako tieto veci tvorcovia spoja v jeden príbeh. V každom prípade sa ale zrejme môžeme pripraviť na pozoruhodný zážitok. Trailer je vydarený, atmosférický a sľubuje veľké veci. S trochou šťastia by sme tak mohli dostať skutočne strhujúci seriál. Pre fanúšikov Kingových diel pôjde samozrejme o povinnosť.

 

V hlavných úlohách uvidíme Andrého Hollanda, Melanie Lynskey, Sissy Spacek, Billa Skarsgårda, Jane Levy a Scotta Glenna. Prvá epizóda dorazí už 25. júla (červenec) 2018.

Vyjadri svoj názor na článok
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad! Menej takýchto článkov
Super! Viac takýchto článkov
Povedz nám, prečo sa ti článok nepáči:
Ďakujeme za tvoj názor!
Pomáha nám a autorom pri skvalitňovaní obsahu na stránke.