Nová séria Walking Dead by mala k divákom predstúpiť s úplne novým nádychom, v rámci ktorého máme rátať aj s časovým skokom. Dej by sa mal opätovne odohrávať v teplejších časových obdobiach a preskočí zimu.

 

Tvorcovia mimo iného sľubujú silné príbehové línie pre postavy Michonne (Danai Gurira), Maggie (Lauren Cohan) a Carol (Melissa McBride). Napriek výraznému deju točiacemu sa aj okolo Maggie by mala byť 9. séria pre jej hereckú predstaviteľku Lauren Cohan poslednou.

 

Podobný osud by mal údajne čakať aj Andrewa Lincolna alias Ricka Grimesa. Na druhej strane však môžeme v 9. sérii počítať s návratom Jona Bernthala, ktorý v seriáli stvárňoval postavu Shanea (pôjde však pravdepodobne len o jednodielny flashback).

9. séria Walking Dead poskočí v čase. Prvá fotografia odhaľuje, že ľuďom dochádza palivo do áut aj funkčné zbrane a náboje
Na prvej fotografii z novej série môžeme pozorovať Michonne jazdiacu na koni. Podľa showrunnerky Angely Kang nás časový skok presunie do mierne zmeneného prostredia.

 

Okolitá infraštruktúra vrátane ciest a mostov naďalej upadá, obmedzené zdroje hrdinov sa stále zmenšujú, automobily vystriedajú kone a postavy prichádzajú s odlišným zbraňovým arzenálom. Prichádzajúcej série sa diváci dočkajú približne v období tohtoročného októbra (říjen).

9. séria Walking Dead poskočí v čase. Prvá fotografia odhaľuje, že ľuďom dochádza palivo do áut aj funkčné zbrane a náboje

Ohodnoť článok
90
Zdroj: collider.com
Foto: AMC, EW.com