Filmy - Novinky

Dorazili prvé obrázky zo Shyamalanovho Glass! Ako vyzerá Mr. Glass, Beast či David Dunn?

Dorazili vôbec prvé obrázky z očakávaného pokračovania Split a Unbreakable s názvom Glass.

12. júl 2018, 17:16
12. júl 2018, 17:16

O Glass už všetci viete. "Superhrdinský" thriller od Shyamalana sa ohlásil krátko po premiére Split. Až na konci tohto filmu sme sa totiž dozvedeli, že ide o "spin-off" pre Unbreakable.

 

V poslednej scéne sme totiž zistili, že Kevin Wendell Crumb (James McAvoy) a jeho Beast je z rovnakého sveta, ako Mr. Glass (Samuel L. Jackson) či David Dunn (Bruce Willis).

 

Glass bude pokračovaním oboch filmov, v ktorom pôjde David Dunn po Beastovi, zatiaľ čo v tieňoch bude číhať Mr. Glass. Skrýva totiž tajomstvá, ktoré sú kľúčové pre oboch "hrdinov". 

 

Okrem týchto troch uvidíme aj Anyu-Taylor Joy zo Split, ale taktiež Davidovho syna Josepha Dunna (Spencer Treat Clark) či Elijahovu matku (Charlayne Woodard).

 

Teraz sa už bežte pozrieť do galérie na prvé obrázky a tešte sa na budúcotýždňový Comic-Con v San Diegu. Práve počas neho by sme mali uvidieť prvý trailer.

 

Na jednom z obrázkov môžete vidieť aj novú postavu. Sarah Paulson si zahrá akúsi psychologičku, ktorá rieši prípady ľudí mysliacich si, že sú postavy z komiksových príbehov. Ide pre ňu o moderný ekvivalent pre ľudí mysliacich si o sebe, že sú Ježišovia a podobne.

Premiéra je momentálne naplánovaná na 18. januára 2019.

 

Zobraziť galériu 5 galeria
Vyjadri svoj názor na článok
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad! Menej takýchto článkov
Super! Viac takýchto článkov
Povedz nám, prečo sa ti článok nepáči:
Ďakujeme za tvoj názor!
Pomáha nám a autorom pri skvalitňovaní obsahu na stránke.