Quentin Tarantino už naplno rozbehol nakrúcanie svojho očakávaného thrilleru Once Upon a Time in Hollywood. Na Filmkulte sme sa jeho novinke venovali pomerne často. Hviezdami nabitá snímka nás zavedie do Hollywoodu konca 60. rokov.

 

Hlavným hrdinom bude Rick Dalton (Leonardo DiCaprio), kedysi slávny herec westernových seriálov.Ten sa spolu so svojím kamarátom a zároveň kaskadérom Cliffom Boothom (Brad Pitt) snaží preraziť v Hollywoode. A jeho susedkou je Sharon Tate (Margot Robbie), ktorá padne za obeť šialeným fanatikom z okruhu Charlesa Mansona.

 

Už pred niekoľkými týždňami internet obehol prvý lákavý obrázok, na ktorom sme mohli vidieť DiCapria aj Pitta v charakteristickom dobovom oblečení. Teraz vám prinášame niekoľko ďalších fotografií Leonarda DiCapria a Quentina Tarantina, a to priamo z nakrúcania.

 

 

First look. #OnceUponATimeInHollywood

Príspevok, ktorý zdieľa Leonardo DiCaprio (@leonardodicaprio),

 

Tarantinova novinka je doslova nabitá skvelými hercami. Okrem vyššie menovaných uvidíme napríklad aj Dakotu Fanning, Jamesa Marsdena, Timothyho Olyphanta, Al Pacina, Kurta Russella, Burta Reynoldsa, Emile Hirscha, Damiana Lewisa, Tima Rotha, Michaela Madsena či Lukea Perryho.

 

V snímke sa podľa všetkého objaví aj postava kultového herca Brucea Leeho (viď. fotky nižšie). Toho si zahrá Mike Moh, známy napríklad zo seriálu Inhumans.

 

Podľa samotného DiCapria je Tarantinov scenár geniálny a patrí k tomu najlepšiemu, čo doteraz napísal. Vieme tiež, že snímka by sa mala štýlom blížiť kultovej režisérovej gangsterke Pulp Fiction. Premiéra je naplánovaná na 8. augusta (srpen) 2019.

 

Poznámka: Fotiek je viac, na boku je šípka, ktorú zviditeľníte, keď kurzorom nabehnete na pravý okraj obrázka.

 

 

New shots of Leonardo DiCaprio on the set of "Once Upon a Time in Hollywood"!

Príspevok, ktorý zdieľa Cinema Magic (@cinema.magic),

 

Ohodnoť článok
37
Zdroj: instagram.com