Dwayne Johnson a Tom Cruise patria bezpochyby k tým najväčším akčným hviezdam súčasnosti. Sú to jednoducho tí herci, ktorí vďaka sile svojho mena a účasti v obľúbených filmových sériách dokážu prilákať obrovské množstvo divákov.

 

No platí to aj v opačnom prípade. Fanúšikovia z celého sveta sa totiž v mnohých prípadoch hrnú do kín aj vtedy, keď sa ich snímky nemôžu pochváliť práve najpriaznivejšími recenziami. A hoci sú obaja nesmierne populárni, v spoločnom projekte sa ešte nikdy neobjavili.

 

To sa však môže už v najbližších rokoch zmeniť. Ako sám Tom uviedol v jednom zo svojich nedávnych rozhovorov, nápad natočiť film s The Rockom ho rozhodne zaujíma, pričom podľa neho by to bola poriadna zábava.

 

Dwayne následne spomínaný rozhovor zdieľal prostredníctvom svojho účtu na Twitteri a dodal, že jediní ľudia, ktorí by sa bavili ešte viac než oni dvaja počas natáčania, by boli diváci v kine. Samozrejme, The Rock taktiež prejavil túžbu zahrať si s Tomom v jednom projekte.

 

 

Ak by sme sa pozreli na budúce projekty svalovca Johnsona, Cruise by sa k nemu pokojne mohol pripojiť napríklad v akčnej snímke Red Notice, do ktorej tvorcovia údajne hľadajú ďalšiu hlavnú mužskú postavu. To už ale trochu predbiehame.

 

No jedno je isté. Pokiaľ sa do spoločného filmu predsa len pustia (čo dúfame, že sa časom stane), dozaista pôjde o jeden z najočakávanejších počinov toho-ktorého roka. Čo vy na to? Chceli by ste vidieť tieto dve hviezdy na jednom veľkom plátne?

 

Dwayne Johnson a Tom Cruise si chcú zahrať v spoločnom filme. Podľa nich by to bola pre divákov obrovská zábava

Ohodnoť článok
8
Zdroj: screenrant.com