Tom Cruise riskuje život, aby pobavil divákov. Asi takto by sa dala v krátkosti zhrnúť obľúbená akčná séria Mission: Impossible, ktorá so svojím šiestym dielom už onedlho vstúpi aj do našich kín.

 

A pokiaľ naše články o nadchádzajúcej časti sledujete pravidelne, tak už veľmi dobre viete, že Tom kvôli čo najvyššej kvalite filmu vlastnoručne pilotoval helikoptéru, vyskočil z lietadla viac než stokrát, riadil motorku bez helmy, riskoval na lane v obrovskej výške či preskakoval z budovy na budovu.

 

Užite si tie najnebezpečnejšie kaskadérske kúsky z Mission: Impossible - Fallout

 

No štúdio Paramount Pictures teraz zverejnilo ukážku zo zákulisia, ktorá nám opäť raz dokonale vyrazila dych. Obsahuje totiž množstvo úžasných záberov z natáčania tých najnebezpečnejších kaskadérskych kúskov pre Mission: Impossible 6.

 

Vo videu nižšie sa nachádza aj režisér Christopher McQuarrie spoločne s niekoľkými hercami a ďalšími členmi štábu, ktorí diváka v krátkosti uvedú do diania a čo-to ohľadom jednotlivých kúskov aj prezradia. Ako sa ale hovorí, dosť bolo zbytočných rečí. Vychutnajte si sľubovanú ukážku.

 

My v závere už iba pripomenieme, že premiéra snímky je u nás naplánovaná na 2. augusta (srpen) 2018 a pokiaľ sa chcete dozvedieť viac o príbehu a obsadení, vstúpte už klasicky do tohto vlákna.

 

Ohodnoť článok
2
Zdroj: comingsoon.net