Aj dnešné ráno sa bude niesť v znamení lákavých a podstatných noviniek. Vzhľadom na to, že práve prebieha Comic-Con, budú tieto Raňajky s Filmkultom skôr o nových ukážkach. Predstavíme si ambiciózny DC seriál Titans či oficiálnu ukážku na 11. sériu Doctora Who.

 

Titans

 

Comic-Conu je už v plnom prúde, čo znamená, že štedrá dávka trailerov je už na ceste k nám. Medzi zaujímavé novinky patrí aj seriál Titans od DC.

 

Príbeh by sa mal točiť okolo partičky superhrdinov, ako Starfire, Raven či Beast Boy, ktorí budú vedení Dickom Graysonom alias Robinom (Brenton Thwaites), bývalým Batmanovým side-kickom. Grayson sa stane šéfom Titans, aby konečne vystúpil z jeho tieňa. 

 

Podľa tvorcov môžeme očakávať dramatický a akciou nabitý projekt. Seriál si premiéru odbije tento rok.

 

 

Star Trek: Discovery

 

Chystaná druhá séria seriálu Star Trek: Discovery dorazila s dvomi novými fotkami. V hlavných úlohách uvidíme Sonequu Martin-Green, Jasona Isaacsa a Michelle Yeoh. Premiéry sa dočkáme budúci rok.

 

Robin posiela v debutovom traileri seriálu Titans Batmana na dôchodok a ujíma sa vlády na Gothamom

Robin posiela v debutovom traileri seriálu Titans Batmana na dôchodok a ujíma sa vlády na Gothamom

 

Doctor Who

 

Aj 11. séria úspešného seriálu Doctor Who sa hlási o slovo s novou ukážkou. V hlavnej úlohe uvidíme Jodie Whittaker, ktorá bude vôbec prvou ženou hrajúcou postavu Doctora. Premiéra je naplánovaná na jeseň tohto roku.

 

 

Mayans MC

 

Spin-off seriálu Sons of Anarchy s názvom Mayans MC láka konečne dorazil s oficiálnou ukážkou. Prvá séria bude mať 10 epizód a jej premiéra je stanovená na 4. septembra (září) 2018.

 

 

Jacob's Ladder

 

Pamätáte si na hororový thriller Jacob's Ladder z roku 1990 s Timom Robbinsom v hlavnej úlohe? Táto kultová snímka by sa mala dočkať svojho remaku. Hovorí sa o ňom síce už dobrých 5 rokov, ale zdá sa, že tentokrát sa veci naozaj pohnú dopredu.

 

Scenár má najnovšie na starosti Jeff Buhler (The Midnight Meat Train). Čo sa týka režiséra, zatiaľ nepadlo žiadne meno. Štúdio však údajne nechce urobiť klasický remake, ale skôr modernú verziu známeho príbehu.

 

Robin posiela v debutovom traileri seriálu Titans Batmana na dôchodok a ujíma sa vlády na Gothamom

Ohodnoť článok
13
Zdroj: comingsoon.net, comingsoon.net, comingsoon.net, comingsoon.net