Ako už býva zvykom, na Comic-Cone v San Diegu nesmú chýbať ani zástupcovia seriálov z dielne známej stanice AMC. A jedným z nich je populárny zombie projekt The Walking Dead, ktorý už onedlho odštartuje svoju deviatu sériu.

 

Nedávno zverejnená fotografia nám navyše potvrdila, že budeme v seriáli opäť badať upadanie okolitej infraštruktúry, vrátane ciest či mostov. Obmedzené zdroje hrdinov sa tak ešte zmenšia a automobily vystriedajú napríklad aj kone.

 

Okrem toho sa však už dlhšie hovorí o časovom skoku, ktorý naznačoval aj plagát s Carol (Melissa McBride), Michonne (Danai Gurira), Rickom (Andrew Lincoln), Maggie (Lauren Cohan) a Darylom (Norman Reedus). Podľa neho sme taktiež usúdili, že sa hlavné postavy vydajú do Washingtonu.

 

Teraz sa už ale vrhnite na novučičký trailer.

 

 

Čo k nemu dodať? The Walking Dead je už trvalka televíznych staníc, takže fanúšikovia, ktorí to s týmito zombíkmi ešte nevzdali, zrejme budú spokojní aj s 9. sériou. A tí, čo majú pocit, že seriál už presluhuje, sa s 9. sériou nebudú vôbec zapodievať.

 

Do nadchádzajúcej série sa vráti aj starý známy Jon Bernthal v úlohe Shanea. Aj keď pôjde iba jednu epizódu. Zaujímavosťou ale je, že tú v poradí siedmu zrežíruje predstaviteľ Abrahama Michael Cudlitz. A čo sa Daryla týka, ten by mal podľa novej showrunnerky dostať viac priestoru a naozaj skvelý príbeh.

 

Prvá epizóda 9. série si svoju premiéru odbije 7. októbra (říjen) 2018 a pre viac informácií klikajte sem. Budete sledovať, alebo ste sa so seriálom The Walking Dead už dávno rozlúčili?

Ohodnoť článok
74
Zdroj: collider.com