Je to nový týždeň a my ho opäť začneme našou pravidelnou rubrikou Raňajky s Filmkultom. Čo nové sa teda za posledné dni udialo vo svete filmu a seriálov?

 

 

Krypton a Lobo

 

Drsného anti-hrdinu Loba uvidíme v 2. sérii seriálu Krypton. Zatiaľ sa však nevie, kto ho stvárni. Túto postavu sa tvorcovia snažia už dlho dostať na plátno v jej vlastnom celovečeráku, avšak projekt sa nejako nehýbe z miesta.

 

Momentálne by ho mal režírovať Michael Bay, ale uvidíme, či sa tak naozaj stane. 2. séria Kryptonu si odbije premiéru v roku 2019.

 

Komiksový drsňák Lobo sa objaví v 2. sérii Kryptonu a Julia Roberts si zahrá sociálnu pracovníčku pomáhajúcu vojnovým veteránom

 

American Horror Story

 

American Horror Story sa k nám blíži svojou 8. sériou a už k nej máme aj prvý plagát. Ten nám zároveň odhaľuje, že podtitul novej série bude Apocalypse. Premiéry sa dočkáme 12. septembra (září) 2018.

 

 

First Man

 

Nový projekt Damiena Chazelleho s názvom First Man nám vyrozpráva príbeh Neila Armstronga (Ryan Gosling) a jeho nebezpečnej cesty na Mesiac.

 

Vo filme uvidíme aj Claire Foy, Pabla Schreibera, Kylea Chandlera, Ciarána Hindsa, Jasona Clarkea, Coreyho Stolla či Christophera Abbotta. Nižšie si môžete vychutnať nový plagát a krátke video. Premiéra je stanovená na 11. októbra (říjen) 2018.

 

Komiksový drsňák Lobo sa objaví v 2. sérii Kryptonu a Julia Roberts si zahrá sociálnu pracovníčku pomáhajúcu vojnovým veteránom

 

 

Lore

 

Hororový seriál Lore dostane novú sériu. V nej si budeme môcť vychutnať 6 nových mrazivých príbehov (údajne podľa skutočných udalostí). Druhá séria dorazí 19. októbra (říjen) 2018.


 

Homecoming

 

Tvorcovia seriálu Mr. Robot prichádzajú s novým lákavým projektom. V psychologickom thrilleri Homecoming si hlavnú rolu zahrá Julia Roberts. Stvárni Heidi Bergman, zamestnankyňu podporného centra pomáhajúcemu vojakom, ktorí sa vrátili z vojny.

 

Po štyroch rokoch však dá výpoveď a začne nový život. Minulosti sa však nedá utiecť tak ľahko. V seriáli uvidíme aj Stephana Jamesa, Bobbyho Cannavaleho a Sissy Spacek. Premiéra sa uskutoční 2. novembra (listopad) 2018.

 

 

Cloak & Dagger

 

Úspešný marvelovský seriál Cloak & Dagger sa dočká druhej série o 10 dieloch. Tá bola oznámená na tohtoročnom Comic-Cone v San Diegu a nižšie si môžete pozrieť krátke video oznámenie a plagát.

 

Komiksový drsňák Lobo sa objaví v 2. sérii Kryptonu a Julia Roberts si zahrá sociálnu pracovníčku pomáhajúcu vojnovým veteránom

 

The Gifted

 

2. séria komiksového seriálu The Gifted dorazí v septembri so svojouo novou sériou, ku ktorej vám prinášame trailer. Na Comic-Con paneli sa okrem iného potvrdilo, že sa v nových častiach objaví aj skupina mutantov známa ako The Morlocks. Premiéra sa uskutoční 25. septembra (září) 2018.

 

Ohodnoť článok
2
Zdroj: collider.com, comingsoon.net, comingsoon.net, collider.com, collider.com, comingsoon.net, collider.com, comingsoon.net