Filmkult - Video sekcia

Ako Iron Man a spol. porazia Thanosa v Avengers 4? Bude sa cestovať časom s Ant-Manom alebo všetkých zachráni Captain Marvel?

Vítame vás u prvého z množstva ďalších videí z dielne Filmkultu. Dnes sa pozrieme na Avengers 4.

26. júl 2018, 15:36
zdroj: Marvel Studios
26. júl 2018, 15:36

Mnohí z vás si možno ešte pamätajú na našu sériu Filmkult novinky v podobe videa. Síce sme s tým začali, no po čase sme sa rozhodli, že to nefunguje podľa našich predstáv. 

Od prvého dielu ubehol presne rok aj 7 dní a my sme tu s novým formátom, ktorý máme už teraz omnoho radšej. Naša čerstvá posila menom Lukáš sa postavila pred kameru a v pár minútach teoretizovala o tom, čo sa stane v Avengers 4. 

V dnešnom videu sa pozrieme na udalosti Ant-Mana, Infinity War či blížiacej sa Captain Marvel. 

Ako hrdinovia z tímu Avengers plánujú poraziť Thanosa? Bude sa cestovať časom? Uvidíme iné reality? Zachráni všetkých Captain Marvel v podaní oscarovej Brie Larson? Na niektoré z týchto a mnohých ďalších otázok sa snažíme odpovedať práve nižšie. 

 

Ponúkneme vám aj zábery z natáčania Avengers 4 a potešíme správami o starých známych postavách, ktoré sa do MCU vrátia už čoskoro.

A ako už Lukáš spomína na konci, budeme radi, ak nám v komentároch vyjadríte váš názor a taktiež konštruktívnu kritiku. Ak sa vám video páčilo, môžete sa tešiť na mnohé ďalšie (už o pár dní prídeme so špeciálom o Mission: Impossible), a v tom prípade už viete, čo máte robiť s tlačítkami palca hore a odoberaním.

 

Vyjadri svoj názor na článok
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad! Menej takýchto článkov
Super! Viac takýchto článkov
Povedz nám, prečo sa ti článok nepáči:
Ďakujeme za tvoj názor!
Pomáha nám a autorom pri skvalitňovaní obsahu na stránke.