Vraví sa, že základom dobrého filmu je, okrem iného, pohoda a dobrá atmosféra na pľaci počas nakrúcania. Pri natáčaní Avengers: Infinity War to nepochybne platilo na sto percent. Ako sa môžete presvedčiť z videa nižšie, pred kamerami skrátka vládla pohoda a zábava. V ňom uvidíte aj najlepšie brepty a nepodarené zábery.

 

Pobaví vás Paul Bettany a Chris Evans či Peter Dinklage, ktorý všetkých varoval, aby sa pripravili na skutočne "zlé herectvo". Herci si skrátka natáčanie užívali a táto pozitívna energia sa preniesla aj na samotné plátno. Avengers: Infinity War je najzárobkovejším filmom roku 2018 a na svojom konte už má viac ako 2 miliardy dolárov.

 

 

 

V celkovom rebríčku najziskovejších filmov všetkých čias mu patrí 4. miesto. Infinity War predbehli Star Wars: The Force Awakens, Titanic a Avatar. Čo sa týka Avengers 4, internetom v poslednej dobe cirkulovali správy, že premiéra štvrtého dielu sa posunie z mája (květen) na apríl (duben) 2019.

 

V Nemecku, Francúzsku a Veľkej Británii sa síce diváci dočkajú Avengers 4 už koncom apríla, do Ameriky však superhrdinovia dorazia v už oznámenom termíne, konkrétne 3. mája (květen) 2019.

Ohodnoť článok
30
Zdroj: collider.com, movieweb.com