Hollywood nikdy nespí a aj z toho dôvodu sme tu opäť s našou pravidelnou rubrikou Raňajky s Filmkultom. Dnes sa pozrieme na nový projekty Colina Farrella a Mela Gibsona, ale neobídeme tiež novinku Margot Robbie, Nicole Kidman a Charlize Theron.

 

Margot Robbie, Charlize Theron a Nicole Kidman v novinárskej dráme

 

Margot Robbie, Charlize Theron a Nicole Kidman si zahrajú v zatiaľ nepomenovanom filme pod pracovným názvom Fox News Movie. Stvárnia novinárky pracujúce pod Rogerom Ailesom.

 

Ten bol svojho času šéfom Fox News a jeho kariéra stroskotala po tom, čo bol obvinený zo sexuálneho obťažovania. Scenár napísal Charles Randolph a na režisérsku stoličku sa posadí Jay Roach.

 

Margot Robbie, Nicole Kidman a Charlize Theron si zahrajú novinárky, ktorých šéf je obvinený zo sexuálneho obťažovania

 

Star Wars: Episode IX

 

Nakrúcanie deviatej časti Star Wars sa už oficiálne začalo, a tak nám režisér J. J. Abrams poslal malý pozdrav priamo z pľacu. V tweete Abrams spomenul, že návrat k ságe je preňho horkosladký, keďže už súčasťou nakrúcania nie je Carrie Fisher, predstaviteľka Leii.

 

Zároveň však dodal, že on a jeho tím sú pripravení začať makať na novej časti. Premiéra nás čaká 19. decembra (prosinec) 2019.

 

 

War Pigs

 

Mel Gibson a Colin Farrell si zahrajú hlavné úlohy v akčnom filme War Pigs. Réžie sa chopí Tommy Wirkola (What Happened to Monday?, Hansel & Gretel: Witch Hunters). Príbeh sa bude sústrediť na bývalých vojakov špeciálnych jednotiek, ktorí sa pustia do boja proti drogovému kartelu s cieľom pomstiť sa za smrť ich priateľa.

 

Margot Robbie, Nicole Kidman a Charlize Theron si zahrajú novinárky, ktorých šéf je obvinený zo sexuálneho obťažovania

 

Super Pets

 

Jared Stern, scenárista The LEGO Batman Movie a The LEGO Ninjako Movie, pracuje na novom projekte. Bude ním animák Super Pets a Stern napíše scenár a chopí sa aj réžie.

 

Film bude vychádzať z príbehov a postáv komiksov Legion of Super-Pets od DC. Členovia tohto zvieracieho supertímu sú napríklad Krypto the Super-Dog či Streaky the Super-Cat.

 

Margot Robbie, Nicole Kidman a Charlize Theron si zahrajú novinárky, ktorých šéf je obvinený zo sexuálneho obťažovaniaMargot Robbie, Nicole Kidman a Charlize Theron si zahrajú novinárky, ktorých šéf je obvinený zo sexuálneho obťažovania

Ohodnoť článok
2
Zdroj: screenrant.com, collider.com, comingsoon.net, movieweb.com