Dwayne Johnson síce vyzerá ako drsný chlap, no pod tvrdým obalom sa skrýva citlivé jadro. Dokazuje to nielen svojím optimizmom, ale aj štedrosťou voči blízkym. V poslednej dobe to vyzerá tak, že si našiel záľubu v kupovaní drahých áut pre svoju rodinu.

 

Tanoai Reed je dvojník herca The Rocka a profesionálny kaskadér, čo znamená, že vo väčšine akčných a nebezpečne vyzerajúcich scénach vo filmoch ako Jumanji či G.I. Joe si pravdepodobne videl práve jeho. Okrem toho je však aj bratrancom herca a ten na členoch svojej rodiny určite nešetrí.

 

Spolupracujú spolu už od roku 2002, kedy do kín prišiel film Kráľ Škorpión, no a odvtedy sú títo dvaja nerozlučná dvojka. Herec sa rozhodol svojmu dablérovi za prácu odvďačiť luxusným darčekom. Kúpil mu totiž čierny terénny pick up za nemalé peniaze.

 

 

Na emotívnom videu, ktoré zverejnil na svojej sociálnej sieti, Tanoai neskrýva nadšenie. Zo všetkého najprv mu však The Rock poďakoval za roky lojality a tvrdej makačky.

 

"Počas celej mojej kariéry si môj dvojník a bratranec Tanoai Reed zlomil niekoľko kostí, roztrhol šľachy a poranil väzy. Bol skrátka úžasný a dosiahol mnoho ocenení za najlepšieho kaskadéra.

 

Všetko to robil za jediným účelom, aby svetu dal ten najlepší možný film. Tento pick up mi doručili práve včas, aby som ho prekvapil (zotavuje sa zo zranenia), zatiaľ čo si myslel, že iba natáčame video o našej spoločnej kariére," zverejnil sa Instagrame, "Tanoai reprezentuje našu rodinu a moju kariéru s neutíchajúcou zodpovednosťou a vášňou," dodal.

 

 

Príspevok, ktorý zdieľa therock (@therock),

 

Jeho bratranec pritom nebol jediným šťastným členom rodiny. Podobným gestom prekvapil Dwayne Johnson svoju matku, keď jej daroval nový Cadillac

 

 

A pred 4 mesiacmi sa zachoval rovnako aj ku svojmu otcovi po operácii kĺbu. Po trápení v nemocnici na neho čakal Cadillac Escalade.

 

 

Príspevok, ktorý zdieľa therock (@therock),

Ohodnoť článok
62
Zdroj: indy100.com