Zdá sa, že informácií o 3. sérii Daredevila bude v najbližšom období pomerne dosť. Iba nedávno sme vám priniesli potvrdenie novej série na rok 2018, no a postrach Hell's Kitchen sa nám teraz pripomína opäť.

 

A to konkrétne správami o obsadení ďalšej kľúčovej postavy. Tou by mal byť Bullseye, teda extrémne nebezpečný vrah a známy Daredevilov nepriateľ, ktorého si v celovečernom filme z roku 2003 strihol herec Colin Farrell.

 

V seriálovom komiksovom univerze Marvel/Netflix by si ale túto postavu mal zahrať Wilson Bethel. Novinku (možno) neúmyselne potvrdil osobný tréner Naqam Washington, ktorý na Instagram pridal fotku so samotným Bethelom aj Charliem Coxom (Matt Murdock).

 

Zároveň použil hashtagy “Bullseye” a “Daredevil”. Bethel bol do 3. série obsadený ešte v novembri minulého roka a podľa vtedajšieho popisu mal stvárňovať FBI agenta, ktorý zohrá rozhodujúcu úlohu v konflikte medzi Daredevilom a Wilsonom Fiskom (Vincent D’Onofrio).

 

Uvidíme v 3. sérii Daredevila známeho vraha menom Bullseye? Všetko nasvedčuje tomu, že áno

 

Postava agenta mala byť podľa popisu aj atletická, no do spoločnosti príliš nezapadajúca. Taktiež sa hovorilo o tom, že potrebuje istú štruktúru a pravidlá, aby potlačila impulzívnosť a temnotu vo svojom vnútri.

 

Bullseye mal na stránkach komiksov hneď niekoľko rôznych mien, ako napríklad Lester, Benjamin Pointdexter či Sheldon Pendergrass, pričom často pracoval pre Kingpina/Fiska na pozícii nájomného vraha. Dokonca sa postaral o smrť Elektry a Karen Page.

 

Bullseye zatiaľ oficiálne potvrdený nie je, no predpokladáme, že je to už iba otázkou času. 3. séria dorazí na Netflix ešte pred koncom tohto roka, a to najskôr niekedy v období novembra (listopad), prípadne decembra (prosinec).

 

Pre ďalšie informácie o 3. sérii klikajte sem a určite nám nezabudnite dať vedieť, čo si myslíte o príchode slávneho záporáka menom Bullseye.

 

Ohodnoť článok
4
Zdroj: comicbook.com