Filmy

Šialený zombie Hitler na T-Rexovi je späť! Bizarná komédia Iron Sky 2 má konečne nový dátum premiéry

Večne odkladané pokračovanie absurdnej sci-fi komédie dorazí budúci rok.

6. august 2018, 20:35
zdroj: Iron Sky Universe/SF Studios Fin.
6. august 2018, 20:35

Pokiaľ šialenosť menom Iron Sky poznáte, je asi zbytočné čokoľvek dodávať. Ak však o tejto svojráznej záležitosti nič netušíte, tak vedzte, že ide o poriadne bláznivú komédiu, v ktorej sa cestuje do dutej Zeme a okolo pobieha Hitler na T-Rexovi.

 

Všetci milovníci bizarných filmov si zrejme opäť prídu na svoje. Už dlhý čas je síce známe, že Iron Sky sa dočká svojho druhého dielu, ale premiéra sa neustále odkladala (film sa posúva už od roku 2015). Teraz sa však zdá, že sa jej konečne dočkáme budúci rok.

 

 

Čo príbeh? Zem je zničená po nukleárnej katastrofe a zombie Hitler so svojím hrôzostrašným Tyranosaurusom prepadne tajný úkryt zrejme posledných preživších ľudí. 

 

Pozostatky obyvateľstva však vysielajú do stredu Zeme tím záchrancov, ktorý má získať legendárny svätý grál a tak zachráni zvyšok utrápených ľudí. Režíruje Timo Vuorensola a v hlavných úlohách sa predstavia Julia Dietze, Udo Kier, Lara Rossi či Tom Green. 

 

Iron Sky 2: The Coming Race zrejme opäť doručí to, čo minule. Veľa úmyselne bizarnej zábavy. To potvrdzuje aj trailer, ktorý je totálne odtrhnutý z reťaze. Fanúšikom ostáva už len dúfať, že sa premiéra zase neposunie. Snímka do kín dorazí 16. januára (leden) 2019.

Vyjadri svoj názor na článok
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad! Menej takýchto článkov
Super! Viac takýchto článkov
Povedz nám, prečo sa ti článok nepáči:
Ďakujeme za tvoj názor!
Pomáha nám a autorom pri skvalitňovaní obsahu na stránke.