Jesenná novinka od Markízy s názvom Sestričky sa zameria na osudy štvorice zdravotných sestier, ktoré stvárnia Dana Košiká, Anikó Vargová, Kristína Madárová a Kristína Svarinská.

Mimo osobného života jednotlivých postáv budú môcť diváci nazrieť aj na príbehy pacientov, ktorým sa bude seriál prostredníctvom jednotlivých dielov venovať.

 

Námet vychádza z fínskeho seriálu Syke, odohrávajúceho sa na traumatologickom oddelení. Upútavka nám bohužiaľ odprezentovala to, čo sme aj očakávali.

 


Aj v tomto prípade nás zrejme čaká ďalší z radu obyčajných slovenských seriálov čerpajúcich zo zahraničného námetu, ktorý náročného diváka jednoducho nemá čím osloviť. 

Kristína Svarinská v seriáli stvárni rebelujúcu mladú sestričku. Jej herecká kolegyňa Dana Košická sa musí naopak vžiť do role staršej zdravotnej sestry bez entuziazmu do života. Postava Anikó Vargovej nemá priateľa a žiadne zázemie a Kristína Madarová v seriáli hľadá kariérne naplnenie.

Prvé časti plánuje TV Markíza vysielať v priebehu tohtoročnej jesene. Dokázal vás seriál svojou upútavkou zaujať, alebo sa mu radšej oblúkom vyhnete?

Ohodnoť článok
10
Zdroj: markiza.sk, hnonline.sk
Foto: TV Markíza