Herec Tom Hardy sa objaví na titulnej stránke septembrového vydania magazínu Esquire nielen v Spojenom kráľovstve, ale aj v Spojených štátoch amerických.

 

V oboch krajinách pritom v rozhovore odpovedal na rozdielne otázky, takže čitatelia majú šancu zistiť zaujímavé pohľady a názory na to, ako sa herec momentálne pozerá na život. Vyhlásenia naznačujú, že Hardy už herectvo nevníma ako dokonalú prácu a najradšej by sa čo najskôr zbalil a svet šoubiznisu opustil.

 

V tomto období sa dostal do štádia, v ktorom mu už herectvo lezie na nervy. Vraj po prekročení 40. narodenín zažíva menšiu krízu stredného veku a uvedomil si, že ako herec už prakticky dosiahol svoj Everest.

 

 

Za zázrak považuje už len fakt, že sa ku pomyselnému vrchu čo i len priblížil, avšak po dosiahnutí najvyššieho bodu by človek prirodzene chcel oddychovať. Najradšej by preto z vrchu zliezol a našiel si pláž, kde by mohol tráviť svoj čas aj s rodinou.

 

Hardy bol v rozhovore mimoriadne úprimný a prezradil, že by sa vo svojom živote chcel posunúť ďalej. Dávalo by to zmysel, pretože má vraj na ceste svojho celkovo tretieho potomka a na margo rodičovstva sa vyjadril aj v rozhovore. Označil ho za najťažšiu prácu na svete, na ktorú sa nechytajú ani úlohy záchranárov či lekárov.

 

Herec sa posťažoval aj na to, že herectvo na ňom zanechalo fyzické stopy. Zrádzajú ho koleno, nervy aj sivé vlasy, a tak by sme sa po týchto vyhláseniach nečudovali, keby Hardy po dokončení všetkých súčasných projektov jednoducho ohlásil prestávku či rovno koniec kariéry.

 

 

Ohodnoť článok
34
Zdroj: dailymail.co.uk