Komiksy

Deadpool plánuje vo vystrihnutej scéne zabiť Hitlera a aj samého seba. Predĺžená verzia taktiež prináša viac sexuálnych vtipov

Super Duper Cut druhého Deadpoola bude poriadne ostrý.

9. august 2018, 17:29
zdroj: 20th Century Fox
9. august 2018, 17:29

Komiksový anti-hrdina Deadpool je známy tým, že si neberie servítky a veľmi rád prekračuje hranice. Asi ale viete, že pôvodne mala byť vo filme jedna konkrétna potitulková scéna (okrem tej, čo sme videli), ktorá sa do kinoverzie napokon nedostala.

 

Testovacie publikum na ňu totiž nereagovalo pozitívne. V rozšírenej verzii filmu s podtitulom Super Duper Cut si však fanúšikovia túto scénu budú môcť vychutnať. O čo v nej vlastne ide?

 

Hláškujúci Deadpool v podaní Ryana Reynoldsa sa vráti v čase, aby zabil malého Adolfa Hitlera. Ako však môžete vidieť, maskovaný anti-hrdina novorodencovi proste vymení plienku a vražednú prácu prenechá Cableovi (Josh Brolin).

 

 

Okrem tejto scény sa však dočkáme aj viacerých iných, ktoré boli z kinoverzie vystrihnuté, či už kvôli tomu, že boli pre testovacie publikum príliš čierno-humorné alebo mali sexuálne podtóny.

 

V ďalšej scéne sa Deadpool ocitne v X-Mansion, kde sa pokúša neúspešne hrať na city Negasonic Teenage Warhead (Brianna Hildebrand), ktorá ho popíše ako "sexuálneho delikventa". Celkovo by sme mali dostať 15 minút nových záberov. 

 

Pokiaľ sa vám teda kinoverzia Deadpoola 2 páčila a máte radi trochu čiernejší humor, je vysoký predpoklad, že si pri tomto rozšírenom strihu prídete na svoje.

 

Vyjadri svoj názor na článok
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad! Menej takýchto článkov
Super! Viac takýchto článkov
Povedz nám, prečo sa ti článok nepáči:
Ďakujeme za tvoj názor!
Pomáha nám a autorom pri skvalitňovaní obsahu na stránke.