S blížiacim sa príchodom očakávaného Venoma s Tomom Hardym sa už zraky štúdia Sony pomaličky začínajú upierať do budúcnosti, a to konkrétne k ďalším projektom z jeho vlastného komiksového univerza plného postáv zo Spideyho sveta.

 

Koniec koncov, ako sme vás už nedávno informovali, v tzv. Sony’s Marvel Universe dostane vlastnú sólovku aj známy lovec a Spider-Manov nepriateľ Kraven the Hunter. Všetko bude ale pravdepodobne záležať od úspechu vyššie spomínaného Venoma.

 

Štúdio Sony však plány rozhodne má. Okrem Kravena ďalej chystá napríklad film pre upíra Morbiusa s Jaredom Letom, no údajne sa hovorilo aj o projektoch s postavami  SilkNightwatch či Jackpot.

 

Venom nebude R-ko, Silver & Black sa rozdelí na dve sólovky a Sony má práva na viac než 900 postáv z Marvel katalógu

 

Ako to ale vyzerá s hrdinkami Black Cat a Sliver Sable? Tie sa mali pôvodne objaviť v spoločnej snímke Silver & Black, ktorej premiéra bola naplánovaná na 8. februára (únor) 2019, štúdio však projekt zo svojho kalendára vyškrtlo.

 

No všetko nasvedčuje tomu, že sa hrdinky na strieborné plátno dostanú, hoci nevieme kedy presne. Povráva sa totiž, že sa ľudia v Sony rozhodli dať každej z nich vlastnú sólovku, pričom Black Cat by mala byť prvá.

 

Gina Prince-Bythewood, teda pôvodná režisérka filmu Sliver & Black, by mala byť pri oboch sólových projektoch uvádzaná ako producentka, po scenáristickej či režijnej stránke do projektov ale nezasiahne.

 

Venom nebude R-ko, Silver & Black sa rozdelí na dve sólovky a Sony má práva na viac než 900 postáv z Marvel katalógu

 

Je teda jasné, že ak uspeje Venom, môžeme sa od Sony tešiť na ďalšie a ďalšie komiksovky s postavami zo Spideyho sveta. Štúdio vlastní práva na viac než 900 rôznych postáv z Marvel katalógu, takže rozhodne je z čoho vyberať.

 

Aj preto pôjde Venom do kín s ratingom PG-13. V Sony sú presvedčení o tom, že ak by bola snímka krvavým a brutálnym R-kom, šance na pokračovania či tímovky by boli výrazne nižšie. Nám tak v tejto chvíli ostáva už iba držať štúdiu palce.

 

Tešíte sa na Venoma a budovanie Sony’s Marvel Universe? A ktorý z pripravovaných projektov vás zaujal najviac? Určite sa s nami podeľte o vaše názory v komentároch.

Ohodnoť článok
25
Zdroj: comingsoon.net, screenrant.com