Pred The Conjuring a Annabelle tu bola Mníška! Ďalší spin-off populárneho hororu The Conjuring dorazil s novou krátkou ukážkou. V nej sa nám tvorcovia okrem iného pochvália, že nás čaká zatiaľ najtemnejšia snímka z tohto univerza. Tak to sme zvedaví.

 

Tiež nám ukážu, že pochovanie zaživa je rozhodne nie je žiadny med, obzvlášť, keď s vami v rakve prebýva démonický prízrak. Režíruje Corin Hardy, ktorý svoju zručnosť už ukázal pri podarenom horore The Woods a zdá sa, že aj jeho novinka nebude na atmosféru chudobná. O čo však v The Nun vlastne pôjde?

 

 

Príbeh sa odohráva v priebehu 50. rokov minulého storočia a predstaví nám zrod démonickej mníšky, s ktorou sme mali tú česť už v The Conjuring 2.

 

V rumunskom kláštore spácha jedna z mníšok samovraždu, takže Vatikán vyšle na miesto kňaza a mladú novicku, aby celú situáciu prešetrili. Obaja však odhalia, že za múrmi opátstva sa skrýva niečo nebezpečné a démonické.

 

Hlavné úlohy si zahrajú Demian Bichir, Taissa Farmiga, Jonas Bloquet, Charlotte Hope a Ingrid Bisu. Do slovenských kín nás snímka príde strašiť 6. septembra (září) tohto roku.

 

Desivá Mníška z The Conjuring 2 pochová v temnej ukážke nevinnú obeť zaživa

Ohodnoť článok
28
Zdroj: comingsoon.net