Okolo besnenia a vraždenia Charlieho Mansona a jeho partie je stále niekoľko otáznikov. Aj zodpovedané otázky sa však často nedostávajú na povrch. 

Jednou z nich je aj účasť legendárneho Brucea Leeho v prípade zabitia Sharon Tate, vtedajšej manželky Romana Polanskiho, ktorá v tej dobe niesla jeho dieťa. 

 

A hoci sa to zdá extrémne neuveriteľné, Polanski jedného času veril, že práve Bruce Lee zabil jeho ženu a nedonosené dieťa.

 

V roku 1968 trénoval legendárny majster bojových umení práve s Sharon Tate. Malo jej to pomôcť pri natáčaní snímky The Wrecking Crew. Po vraždách v auguste 1969 s ním nakoniec trénoval aj samotný Polanski. 

 

 
 
 
View this post on Instagram

First look. #OnceUponATimeInHollywood @onceinhollywood

A post shared by @ margotrobbie onTomu jedného dňa Bruce hovoril, ako stratil svoje drahocenné okuliare a nikde ich nevie nájsť. To samozrejme Polanskiho priviedlo späť k minuloročnej nešťastnej udalosti. Spomenul si totiž, že v policajnom hlásení sa hovorilo o istých okuliaroch. Tie mali patriť jednému z neidentifikovaných vrahov... a to Polanskimu stačilo.

Samozrejme, neskôr sa ukázalo, že Lee s týmito udalosťami nemá absolútne nič spoločné. Všetci ale dobre vieme, že Tarantinto sa neobmedzuje historickou presnosťou, viď Inglorious Basterds.

 

Nechceme klamlivo predpovedať, ale boli by sme prekvapení, keby sme sa nedočkali nejakej bizarnej scény, akých sme si užili mnoho napríklad v takom Pulp Fiction.

Bruca Leeho si v šesťdesiatkovom Once Upon a Time in Hollywood zahrá jeho dlhoročný obdivovateľ Mike Moh. Natáčanie momentálne prebieha v plnom prúde. Nejaké fotky z pľacu si môžete prezrieť aj v našom vlákne, kde sa najnovšej tarantinovke detailne venujeme.

 

Ako do Tarantinovho nového filmu zapadne Bruce Lee a prečo pôjde o bizarný príbeh na štýl Pulp Fiction?

 

Ohodnoť článok
17
Zdroj: movieweb.com