Will Smith sa po lobovaní vlastného syna pred časom konečne vrátil na hollywoodske pláne v plnej sile. Bol najlepšou zložkou Suicide Squad, pozdvihol Bright od Netflixu a skvelý zážitok sľubuje aj v sci-fi Gemini Man od Anga Leeho, kde stvárni starnúceho nájomného vraha Henryho. Ten bude bojovať proti svojmu o 25 rokov mladšiemu klonu.

 

Námet na snímku sa medzi štúdiami povaľuje už od roku 1997, kedy ju mal režírovať Tony Scott pod hlavičkou Disney.  Okrem samotného Smitha sa však môžeme tešiť aj na krásnu Mary Elizabeth Winstead. 

 

Tá je známa z niekoľkých nezávislých filmov, ako SmashedSwiss Army Man či sci-fi thrilleru 10 Cloverfield Lane. Televízni diváci ju zase veľmi dobre poznajú zo seriálového Farga.

 

Will Smith je na roztrhanie. Po Aladinovi a sci-fi, kde hrá dve rovnaké postavy, natočí Bright 2, Bad Boys 3 aj Suicide Squad 2

 

Winstead si zahrá kolegyňu Henryho, ktorá pracuje pre rovnakú nebezpečnú organizáciu, ako on. Pôvodne jej je nariadené, aby Henryho dôkladne monitorovala, napokon s ním však spojí sily proti jeho vraždiacemu klonu. O túto rolu mali okrem Winstead záujem aj Tatiana Maslany či Elizabeth Debicki.

 

Gemini Man je dotočený a premiéra ho čaká v októbri 2019. Smith dokončil aj dabovanie Ďzina z hraného remaku Aladina. Disneyovka dorazí do kín 24. mája 2019. Čo teda čaká Smitha najbližšie?

V prvom rade zrejme hovoríme o Bad Boys 3. Po poslednej novinke o odklade a zmene režisérov údajne máme počítať s tým, že snímka skutočne vznikne. Natáčanie by malo začať už túto jeseň a údajne neskončí skôr ako koncom zimy/začiatkom jari. Samozrejme sa ráta aj s účasťou Martina Lawrenca.

 

Will Smith je na roztrhanie. Po Aladinovi a sci-fi, kde hrá dve rovnaké postavy, natočí Bright 2, Bad Boys 3 aj Suicide Squad 2

 

Následne sa má Smith vrhnúť rovno na Bright 2 pre Netflix. Natáčanie by malo prebiehať v Nemecku. Akú dlhú pauzu Will dostane nie je známe, ale na jeseň 2019 už musí pilne zarezávať na pľaci Suicide Squad 2 ako Deadshot. Teda v prípade, že sa to znova neodloží. 

 

Will Smith má teda na rok 2018 a 2019 plánov až-až. Dúfame, že sa z toho vykľujú značne kvalitnejšie snímky než doteraz. A taktiež dúfame, že sa raz dočkáme pokračovaní jeho niekdajších sci-fi hitov. 

Na ktorý Smithov film sa tešíte najviac?
Gemini Man
27 hlasov
Aladin
25 hlasov
Suicide Squad 2
267 hlasov
Bad Boys 3
550 hlasov
Bright 2
110 hlasov
Ohodnoť článok
33
Zdroj: movieweb.com, screenrant.com