Programový riaditeľ HBO Casey Bloys nás síce nalákal na aprílovú premiéru, ale zdá sa, že nakoniec budeme môcť nové časti finálnej série Game of Thrones vidieť najskôr v júli (červenec) 2019.

 

Joe Bauer zodpovedajúci za špeciálne efekty seriálu prezradil, že jeho tím by mal na seriáli pracovať približne do konca mája (květen) 2019.

 

Pokiaľ sa Bauerovi a jeho spolupracovníkom nepodarí dokončiť práce na Game of Thrones v skoršom termíne, zostane Bloysova aprílová predpoveď len nepresným odhadom a ôsmej série sa reálne dočkáme až v druhej polovici roku 2019.


Podobná informácia síce nemôže žiadneho verného fanúšika Game of Thrones potešiť, no aspoň budeme vedieť, že za prípadným oneskorením nestoja žiadne post-produkčné problémy.

Bauer však zo seba okrem tejto menej radostnej informácie dostal aj veľké slová chvály, týkajúce sa finále záverečnej série.

 

Ukončenie seriálu považuje za veľmi odvážne a z jeho perspektívy si odlišný koniec nevie ani predstaviť. Tak čo, tešíte sa? Alebo vo vás potenciálne oneskorenie zanechalo mierny smútok?

 

Nižšie sa môžete pozrieť na nové video od HBO s ich pripravovanými projektami. Ak budete pozorní, zbadáte aj prvé sekundy z novej série.

 

Ohodnoť článok
39
Zdroj: comingsoon.net
Foto: HBO