Predstaviteľ Policajta z Beverly Hills, Zamilovaného profesora či Doktora Dolittla, Eddie Murphy, očakáva so svojou priateľkou dieťa. Nešlo by o nič mimoriadne, keby nešlo už o desiateho potomka slávneho herca.

 

Ide už o jeho druhé dieťa s priateľkou Paige Butcher, s ktorou sú spolu od roku 2012. Ich prvé spoločné dieťa sa volá Izzy Oona Murphy a má 2 roky. Termín pôrodu nového bábätka je určený na december tohto roka. 

 

Pre 57-ročného Murphyho však nepôjde o jeho prvú, druhú, no dokonca ani tretiu otcovskú skúsenosť. Dokopy má totiž s piatimi ženami 9 detí, pričom desiate je na ceste. 

 

Eddie Murphy sa stane 10-násobným oteckom. Americká verzia Borisa Kollára čaká už 10. dieťa v poradí s piatou ženou 

Najstarší Eddieho syn má 29 rokov a pochádza z manželstva s Paulette McNeely. Ďalší, 27-ročný syn je zo vzťahu s kastingovou režisérkou Tamarou Hood Johnson. 

 

Eddie sa na chvíľu usadil a založil si rodinu s dnes už ex-manželkou Nicole Mitchell Murphy, s ktorou má 5 detí: dcéra Bria (28), syn Miles Mitchell (25), a následne už len dcérky Shayne Audra (23), Zola Ivy (18) a Bella Zahra (16). 

 

Následne si Eddie spravil dieťa aj s bývalou členkou skupiny Spice Girls, Mel B. Majú spolu 11-ročné dievčatko Angel Iris. 

 

Nuž, slávny komik a hollywoodsky herec to nemá práve najľahšie. Jeho rodinná situácia pripomína jeden z jeho filmov, Bláznivá škôlka (2003). Nech je ako chce, vyzerá to že deti ho napĺňajú a robia mu radosť, a my mu to zo srdca prajeme. 

 

Eddie Murphy sa stane 10-násobným oteckom. Americká verzia Borisa Kollára čaká už 10. dieťa v poradí s piatou ženou

Ohodnoť článok
3
Zdroj: people.com, etonline.com, Sony (Revolution)